Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem bosszút akarok csak méltó...

Nem bosszút akarok csak méltó elégtételt, de hogyan?

Figyelt kérdés
Hamisan megvádoltak, a sértettek önbíráskodtak nyolc napon túl gyógyuló sérüléseim lettek, letépték a fülemet, belsővérzésem volt, leverték a májamat, később a nyomozás ártatlanak ítélt amit később a bíróság is megerősített, megtalálták az igazi tetteseket elítélték őket, 8-10-10 évet kapta,nekem azt mondták, hogy elmehetek szabadon, a kirendelt ügyvédem szerint örüljek, hogy már vége a pernek,később panaszt tettem a szervek ellen és mondtam pert indítok, mire később megkerestek, és mondták hogy egyezünk meg, de én csak egy valamit akarok, hogy ugyanazokat a sérüléseke és fájdalmakat szenvedjék mint én, az a kérdésem, hogyan lehet ezt?
2018. ápr. 2. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

"letépték a fülemet, belsővérzésem volt, leverték a májamat"


Nem kellenek ide migráncsok, hogy állatfarm legyen az ország.

2018. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Igaza volt az ügyvédednek, örülj hogy vége van, ennyi volt, kész vége van már...
2018. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régi a kérdésed, de hátha olvasod. Megértem az elégtétel igényedet. Ha nem tudsz elegtételt venni, az pedig úgy mardos, hogy megbetegíthet, ezt pedig, szerintem, csak szakember segítségével lehet akkor feldolgozni, a terapeuta pedig pénzbe kerül. Hat emiatt a megegyezes egy fajdalomdíjban, az jól is jön, a terapeutát kifizetni. Nem gúny, mielőtt félreértenéd. Hasonló cipőben jártam, igaz, nem fizikai bántalom de erkölcsi, etikai, nagyon nagy ksrt okoztak. Nem tudtam egyedül feldolgozni, es teljesen sem. Hiszem, az elegtétel hatasosabb, és gyorsabb gyógymód lett volna, mint a terápia, de bűncselekmenyt nem akartam elkövetni. Hogy vagy most ezzel kapcsolatban? Sikerült megnyugvást talalnod valahogyan?
2023. jún. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!