Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Zaklatásért mikor tudok...

Zaklatásért mikor tudok feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Exem irogatott még anno. Nem sokat, de én is kerestem (egyhelyen dolgozunk, elkerülhetetlen volt). Mostanában megint irogatott, mondtam, ha nem hagyja abba feljelentem. leállt. Mi van, ha pár hónap után újrakezdi? Nézni fják az előzőeket is? Mivel én is kerestem azt nézik? Zaklatás ez így egyáltalán?
2020. febr. 22. 19:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezért nem tesz semmit a rendőrség mert a zaklatás egyik ,,feltétele" a rendszeresség... mondjuk hetente hívogat, vagy naponta elmegy a lakásodra, munkahelyedre. De mivel időnként csinálja, ezért nem tud a törvény vele semmit kezdeni, de még ha tehetne valamit a rendőrség, akkor is ugye álprofilokról próbálkozik, azt simán le tudja tagadni a tárgyaláson, nem bizonyítható, hogy Ő az elkövető. Azt meg hiába írja le itt majd bárki, hogy ip cím meg stb alapján ki lehet nyomozni, a rendőrség nem tudja. Eleve nem kér adatszolgáltatást a Facebooktól ilyen kicsi fajsúlyú bűncselekménynél, de ha kérne is, proxyval simán ki lehet játszani és ahogy írod, nem rendszeres a zaklatása, nyílván nem hülye, simán kinézhető belőle, hogy proxy szervert használ.
2020. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!