Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem azért a szomszé...

Feljelenthetem azért a szomszédot, mert a gyereke chippeltetett xbox-on játszik?

Figyelt kérdés
A fülembe jutott, hogy a szomszéd gyerekének ki van csippeltetve az xboxa, így tud nem eredeti játékokkal játszani, amiket letölt az internetről. Ez illegális nem? Feljelenthetem őket ezért? A rendőrség mit fog tenni?
2020. febr. 23. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék a szomszédod, az biztos.
2020. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Névtelenül jelenteném fel természetesen.
2020. febr. 23. 17:52
 3/12 Micimacko67 ***** válasza:
100%
Vasárnap este nincs más dolgod, mint trollkodni?
2020. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen hülyegyerek vagy. XBOX360 már kifutott régen, nem is nagyon lehet már játékokat kapni hozzá.


Azért nem akarsz feljelenteni embereket, mert SNES emulátorral játszanak? A fél világot feljelenthetnéd!

2020. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy GAMER gépen játszon. Olcsóbb, megéri jobban,frissíthető
2020. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen meglátszik a Kádár Rendszer lenyomata az embereken.
2020. febr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer bejelentettem a szomszédomat, mert a fiai, akit 10 évesek sem voltak, nagymotorral róttká az utcákat naphosszat... Visszamondták a rendőrök nekik...


Ilyen pitiáner szarság miatt, csak rosszindulat... Egy roppant hülye vagy, gondoloma te gépedet sincs torrent, vagy letöltött film, zene....


Amúgy olyan hogy "névtelen" nem létezik, max. ha láarcban éjszaka bedobod a postaládájukba. Amint felhívjbod őket, tudják a szmáot, meg a helyzetét. Na így mojdta vissza a rendőr haver.

2020. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Éljen újra a "szép" időkben"...
2020. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a szomszédaidnak is lehetne valami oka téged jelentgetni.
2020. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer letorrenteztem egy fizetős játékot,sőt filmeket is!Privátban írom az adataimat,ha fel akarsz jelenteni
2020. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!