Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetem azért a szomszé...

Feljelenthetem azért a szomszédot, mert a gyereke chippeltetett xbox-on játszik?

Figyelt kérdés
A fülembe jutott, hogy a szomszéd gyerekének ki van csippeltetve az xboxa, így tud nem eredeti játékokkal játszani, amiket letölt az internetről. Ez illegális nem? Feljelenthetem őket ezért? A rendőrség mit fog tenni?
2020. febr. 23. 17:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen egy féreg fattyú vagy.
2020. febr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem mondom, vannak dolgok, amiért én is hajlamos vagyok, lennék bejelentést tenni, ha pl. valaki degeszre keresi magát adócsalással, és még sorolhatnám, de ez nem az a szint. De csak azért mert szomszéd...

Aztán ne csodálkozz, ha kigyullad a házad, és nem veszi észre, vagy valami bajod lesz, és keresztüllép rajtad.

2020. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!