Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért nem tiltják be a közterü...

Miért nem tiltják be a közterületen való dohányzást?

Figyelt kérdés

Miért nem hoznak ilyen törvényt?


A dohányzás mást zavarhat, büdös nagyon és már egészségét is rontja, de nem tilos közterületen. Az alkohol fogyasztás közterületen tilos, viszont az pont nem zavar mást, mert annak nem füstölög szaga. Utóbbi nem szennyezés de tilos.


Ez szerintem nevetséges.


Fordítva kéne. Tiltani közterületen a cigit, az italt engedni, hadd igya aki akarja.



2020. febr. 25. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
10: De mégis hol szagolod? Hisz már alig lehet valahol rágyújtani. Azt a pár másodpercet nehogy már ne bírd ki, amíg elsétál melletted egy dohányzó! Hálisten, hogy nem te hozod a törvényeket.
2020. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
#11: Az utcán. Nagyszerű élmény tud lenni, amikor sétál előttem egy cigis, és a szél az arcomba fújja a füstjét.
2020. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
11 amikor mondjuk egy forgalmas járdán szívja valaki a cigit és a mögötte haladó embertömeg szagolja? Ráadásul ha még a szag lenne a legzavaróbb. Budapest is gyakorlatilag egy összefüggő hamutál. Van , ahol több a csikk mint a fű. Egyszerűen a bagósok legnagyobb része nem tudja kulturáltan űzni ezt a gusztustalan tevékenységet.
2020. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na megvolt a havonta aktuális " ticcsákbe " kérdés, lehet oszolni. :D
2020. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha tiltva van se ér semmit, buszmegállóban is simán rágyújtanak. Nálunk a parkban ki van írva, hogy tilos a dohányzás, az sem ér semmit. Én dohányoztam, de utálom a füst szagát, igenis ne kelljen másnak szagolnia. Félrevonulva gyújtsanak rá, ne járdán, tömegben! Ne dobják el a csikket a földre és a többi, és a többi. Az emberek nagy része büdös paraszt!
2020. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!