Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ti a helyemben ügyvédhez...

Ti a helyemben ügyvédhez fordulnátok, nem félnétek?

Figyelt kérdés

Édesapám írt egy nagyon előnytelen életjáradéki szerződést. Kb mintha azt mondanám, add ide a több milliót érő autód, én meg életed végéig adok neked minden héten egy doboz cigarettát.

Lennének különböző lehetőségek, legalább az emelt összeget ki lehetne harcolni.


A gond ott kezdődik, hogy drog terjesztéssel foglalkoznak, de nagy tételben, országos hálózat. Ezt több ember is megerősítette, ez biztos infó. Mindenfélében utaznak, lásd most édesapám esete.

(Azért írta alá, mert szellemileg már elbutult, hónapról-hónapra rosszabb az állapota.)


Nem a fenyegetéstől félek, ezek nem fenyegetnének. Amit akarnak azt megszerzik. Szerintem legrosszabb esetben le is szúrnának.


2020. febr. 29. 20:03
 1/2 anonim válasza:
Én ügyvédhez fordulnék és be bizonyítanám, hogy apukám szellemileg el butult. Ha azok fenyegetnek és tényleg azzal foglalkoznak vigyáz velük, esetleg mehetsz a rendőrségre.
2020. márc. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jossszy3 ***** válasza:
Írj a Toroczkainak hátha rájuk szál akkor besírnak😃
2020. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!