Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meg lehet azt valahogy oldani...

Meg lehet azt valahogy oldani jogilag, hogy ha valaki rendszeresen lop tőlem akkor bekamerázom a kertemet, s mikor sikerul elkapni akkor ne csak a biroság terhelhesse ráa bunugyi költségeket, hanem én is azt, amiket az elfogására kellett költenem?

Figyelt kérdés
Szivem szerint még a GDPR szakember költségét is behajtanám amit azért kellett kifizetnem, hogy ne nyerhessen pert ellenem késöbb hogy a személyiségi jogait megsértettem azzal, hogy levideoztam miközben lop tőlem.
2020. márc. 12. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Hányszor írod még ki ezt a kérdést?

Menj és beszélj egy ügyvéddel végre és szereld fel a kamerákat, csukasd le a szomszédodat!

2020. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A saját telkeden nehezen jelent fel a dzsídípíer miatt. Maradjunk annyiban.
2020. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ma már van mindenféle macerás gdps törvény. de nem ez a fő kérdés, ez sima ugy ha eljutok odáig.oké megyek ugyvédhez ha megmondja valaki hogy hajthatom be a tolvajon annak a költségét is. még a tizotaimat is beakarom hajtani amit telepités közben eszek meg. szivesebben ennék inkább ehelyett étteremben...
2020. márc. 12. 16:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ámerika tesa. Ennyire ne perizzünk.
2020. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
GDPRnak semmi köze a kerted bekamerázásához
2020. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A törvény nem azt tiltja hogy felvételt KÉSZÍTS!


Mindössze arra van megkötés, hogy meddig tárolhatod, illetve természetesen harmadik személynek nem mutathatod meg.


Ez alól egyetlen kivétel van: ha a felvételen BŰNCSELEKMÉNY elkövetője látható!

2020. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de ugy tudom, akkor is csak a hatoságnak mutathatom meg. de ez nem is gond, nem a facera akarom kirakni
2020. márc. 12. 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 vagyok:


Igen, jól tudod.


Feljelentést teszel, és mellékeled a felvételt.

Javaslom hogy készíts másolatot.

2020. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!