Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki felhasználta a képeimet...

Valaki felhasználta a képeimet az adatlapján két közösségi oldalon is. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 01:15
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Jelezd a moderátornak.
2010. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Anyát feltették a napiszarra, :S

és nem lehetett semmit tenni..12l

2010. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
tyűűű és akkor anyukád most nagyon-nagyon híres! :DDDDD
2010. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A kép azé, aki készítette, ahogy írták már. A szerző jogi törvény védi, nem kell levédeteni. Fenyegesd perrel az illetőt (bár pereskedésnek értelme nem sok volna), a törvényre hivatkozva. Vagy határozd meg az árát, hogy hány Ft-ért használhatja jogtisztán. Garantáltan nem fog kelleni neki.
2010. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szólj neki, be fog szarni...nem kell itt túldramatizálni az ügyet.
2010. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdezőt érdekli még a dolog egyáltalán?:D
2010. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy tűnik rájött, hogy észrevettem a kicsikét és letörölte magát:D Még levelet se kellett írnom!
2010. júl. 26. 22:43
 18/18 anonim válasza:

Sztem jelents be az oldal moderátorának,vagy szerkesztőjének.

Egyszer egyik barátnőmnek az egyik társasági oldalon az adatlapjára olyanokat írkáltak ki,hogy M3.son dolgozik meg hogy aki sexelni(persze nem igy fogalmazva) akar az írjon meg ienek.És ehhez hasonló dolgokat,és jöttek a telefonok,hogy ő miket írkál mindenkinek,sokan meg is haragudtak rá,mert nagyon sok olyan levél lett elküldve,amit nem is ő írt.Megváltoztatták a jelszavát is meg minden.


és én írtam a barátnőm feltört adatlapjára egy levelet:

Figyu....


Vagy nagyon gyorsan letörlöd ezt az adatlapot!!!!

Vagy fel leszel jelentve!!Egy nagyon kedves rokonom a rendőrségen dolgozik és ő nem fogja ezt ennyiben hagyni!Ugyanis a géped már be van mérve az IP címed alapján!!!


Úgyhogy jobb lesz,ha sietsz!!!


Hidd el Te jársz rosszabbul...gondoltam, szólok!!!Biztos nem lenne több 10.000res büntetésekre pénzed..:)


Pár nappal később az illető írt nekem egy levelet,amelyben elárulta az új jelszót, és elnézést kért,és szinte könyörgött,hogy ne jelentsük fel.Én megadtam b.nőmnek az új jelszót,ő pedig átírta azokat a mocsokságokat,amik az adatlapján szerepeltek.


Sztem egy ehhez hasonlóval bepróbálkozhatsz,ha már minden kötél szakad.Egy próbát megér.

2010. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!