Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kínát majd ha végleg véget és...

Kínát majd ha végleg véget és a járvány, nem fogják felelősségre vonni a vírus miatt? Pld:. Amikor Csernobil megtörtént Ukrajnát is elővették ez ügyben.

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 15:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%

A világ sohasem úgy működik, mint ahogyan azt láttatják velünk.Mindig a dolgok mögé kell nézni! Most leírok egy olyan választ, mely kapcsolódik a témához, a GYK egyik oldalára írtam, de Hofi Géza szavaival élve Cenzék kitörölték!

Leírom még egyszer a válaszomat, amit már egyszer töröltek az oldalon!!! Jól jegyezd meg, mert rövidesen törölni fogják! A koronavírussal egy olyan felfokozott állapotot akarnak létrehozni az egész világon, melyből a háttérhatalom profitál. Nézd végig a médiákat, és nem találsz olyan tanácsokat, mely az egészséged megtartását, az immunrendszered erősítését szolgálja. Pedig ez a kulcskérdés az egészség megőrzése érdekében! Azokat az információkat törlik, ami a koronavírus elleni védekezésben igazi prevenció lenne. A Hatoscsatornán a Tabuk,Titkok,Tények műsorában egy biofizikussal ( aki egész életét az immunrendszer kutatásával töltötte), volt beszélgetés arról, hogy miként védekezhet egy átlagember a koronavírus ellen. Nekem megvan a beszélgetés felvétele. Szinte borítékolni tudtam volna, hogy ez nem kerül fel a YouTube-ra, mert a gyógyszeripar érdekeit sérti. Rafinált módon intézték el. Ha valaki beüti ezt (2020.03.17.Téma: KORONAVÍRUS Műsorvezető: Egely György Vendég: Dr. Grandics Péter, kutató,...)akkor elsőnek ugrik be a „frissvideok.hu ”oldalon, …ahol a videót eltávolították felirat jelenik meg. Ígérték a beszélgetés folytatását a konkrét tanácsokkal, de ezek után nem vagyok benne biztos, hogy az adásba megy. (A felvétel sorozatra van beállítva, így később ezt megtudom.) Nem példátlan ez az eset, mert így volt ez, amikor a D vitamin fontosságáról volt beszélgetés a „vitaminpápával”, aki csak egy orvosi hetilapban megjelent ( [link] cikkre hívta fel a figyelmet. A cikkben leírtak aktualitását jelzi, hogy megfelelő D vitamin ellátottság esetén az influenza 90%-al csökken! Nehogy az átlag polgár maga védekezzen a betegségek ellen, csökkentve a gyógyszeripar profitját! Jelenleg is minden olyan információt (elsősorban videót) eltávolítanak, mely a koronavírus elleni védekezéshez ad tanácsot. Írott tanácsok vannak, mert tudományos oldalakat és tudósok kijelentéseit rizikós lenne eltávolítani (őket legfeljebb az előléptetési listán hátrább sorolják). Egy ilyen használható tanács: [link]

Ez más országban is így működik. Halálosan megfenyegették a francia Raoult professzort, ha továbbra is gyógyítja a koronavírusos betegeket az ellenszerrel (egy malária elleni olcsó gyógyszer). Így a Google nem ad ki semmit, csak az eredeti nyelv alapján: Menacer de mort sur le professeur Raoult. Ugye ez véletlen? Vegyük észre, hogy a világon a legtöbb kormány a háttérhatalom hálójában vergődik, akik óriási pénzt akarnak kaszálni a koronavírus utáni időkben a világ beoltásával!

Az ilyen "leértékelt " válaszok miatt törölték egyszer-kétszer a hozzászólásomat. Ez a vélemény vajon meddig lesz itt olvasható?

2020. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
54%
Nem kínát kellene felelősségre vonni, hanem a WHO-t, ugyanis az ő feladatuk lett volna megállítani a vírus terjedését. Nem tettek azonnali intézkedéseket, hogy lezárják a kereskedelmet és az utazásokat Kína és a többi ország között. Februárban kijelentette a WHO, hogy ez nem világjárvány, rá egy hónapra már annak nyílvánították. Szóval igen felelősségre lehetne vonni őket, de mivel ott is elég nagy és befolyásos emberek ülnek azokban a vezetői székekben így el fog maradni a felelősségre vonás.
2020. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

"Nem kínát kellene felelősségre vonni, hanem a WHO-t, ugyanis az ő feladatuk lett volna megállítani a vírus terjedését. Nem tettek azonnali intézkedéseket, hogy lezárják a kereskedelmet és az utazásokat Kína és a többi ország között."


A WHO nem tud határokat lezárni, utazásokat és kereskedelmet leállítani. A fertőzések megállítása sem az ő dolguk, ez egy monitorozó, tájékoztató szervezet.

2020. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
22%

A 11-es hozzászólásomban írtam "csak egy orvosi hetilapban megjelent ( [link] cikkre hívta fel a figyelmet..."

Már ott sem érhető el a D vitamin fontosságáról született orvosi állásfoglalás! Akit még érdekel, az letöltheti erről az oldalról:

[link]

Nem kapcsolódik szorosan a kérdéshez, de látni kell, hogy megengednek minden témában csevegést, de azt az információs csatornát elzárják, mely alapján bárki meg tudja őrizni az egészségét, ha tudós orvoscsoport ajánlását betartja!

2020. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
39%
13.! Akkor a WHO mire van? Dísznek? Az ő feladatuk tájékoztatni a kedves országok vezetőit, hogy k***a nagy a baj!! Februárban nem világjárvány szerintük, márciusban már pandémia!!
2020. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
39%
Pontosan TÁJÉKOZTATNI kellett volna a világot róla. Nem látod az összefüggéseket kedves válaszoló?
2020. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

WHO úgymond hozott anyagból dolgozik, tehát abból, amit az országok vizsgálnak, nyilvánosságra hoznak (Trump pl. bezárt egy olyan eü.kaput Kína felé, ami segített volna, hogy hamarabb kiderüljön a dolog). Pandémiának megvannak a kritériumai, ill. a hatásait is figyelembe kell venni; volt már, hogy azért bírálták őket, mert túl hamar hirdették ki.

Egyébként minden ország azt tesz, amit akar, USA-t, Angliát, Iránt és Brazilliát sem igazán érdekelte, mit mond a WHO, tettek az egészre, amíg nagy nem lett a baj.


Túl sok hatalmat és cselekvőképességet tulajdonítasz a WHO-nak, ők csak szólni és javasolni tudnak (Mo. se tart be több javaslatot). Jelezni pedig jeleztek.

2020. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
9%

Vegyük észre, hogy a WHO a háttérhatalom gépezetének része, önjáró nem lehet, nekik megmondják a hirdetendő álláspontot. Figyelmen kívül hagyni az ajánlásaikat lehet, de ezzel a kormányok a politikai ellenfeleiknek adnak muníciót a kezükbe. Szerintem létezik olyan csatorna is a politikai vezetők számára, melyet az átlag ember nem ismerhet meg, ugyanakkor a döntéshozókat szolgálja.

A mai hírekben hallottam, hogy tegnap nyolc, ma hét szállítógép landol Magyarországon, mely Kínából hoz a védekezéshez szükséges felszereléseket, anyagokat.

2020. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
16%
18.! Ott a pont!
2020. ápr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Először komolyan olvastam a kérdést amikor Csernobilhoz kerültem akkor kissé mosolyogtam kedves kérdező! Az első hogy Csernobil kissé más volt második nem tudom hány éves lehetsz de 86 ban NEM VOLT UKRAJNA! Szovjetunió volt meg Belarusszia
2020. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!