Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyetértetek a 65 éven felülie...

Egyetértetek a 65 éven felülieknek megállapított idősávval?

Figyelt kérdés
Szerintem a legrosszabb idősávot vették el a lakosságtól, a 11-13-ig vagy a 12-14-ig kellene az időseké legyen és ez a hétvégi nyitvatartást tekintve is tűrhető lenne.
2020. márc. 28. 14:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Oké, kérni persze lehet ilyet, de akkor hogyan oldják meg? Nálunk pl. egy autó van, abba szoktunk hetente egyszer beülni, és elmenni. Akkor vesz meg mindenki minden 'nagyobb' dolgot, amihez autó kell.

Szóval szerintem nem gondoltak mindenre, ami a nagy kapkodás közepette érthető, de ez fog még nehézséget okozni az embereknek. Az meg, hogy kérik. Oké. Kérni lehet.

2020. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert értelmetlen. Ellenkezik a maradj otthon szlogennel. Nem hiszem, hogy olyan sok idős van, akinek nincs aki bevásároljon, és naponta kell boltba mennie. Magam is öreg vagyok. Eddig is csak havonta 1-2 alkalommal vásároltam be, most legfeljebb egyszer megyek, ha nem tudom rábízni a vásárlást a családomra.
2020. márc. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem felnőtt emberek vagyunk, és nem kell, hogy mindent a szánkba rágjon a kormány. Tessék szépen gondolkodni és megoldani önállóan.
2020. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

9:

1, pont nem kéne kisunokának most nagyszülőkkel lenni, és nem kell leugrani egy csokiért a boltba

2, 9 előtt mehetsz te is

2020. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!