Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Törvényes e amit leírok? Az...

Törvényes e amit leírok? Az egyesült királyságban dolgozom egy gyárban, a párom ugyan ott csak a másik műszakban.

Figyelt kérdés
Kaptunk a cégtől egy utasítást, hogy azoknak akiknek a párja a masik műszakban dolgozik, kötelességük maszkot és kesztyűt viselni, plusz a szünetet külön helyen a töltheti el a többiektől pl. autóban vagy irodában de semmiképp az ebédlőben.

2020. ápr. 2. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Gondolod, hogy itt mindenki ismeri az UK-ban érvényes munka- és járványügyi rendelkezéseket?

Ott nézz utána az angol nyelvü oldalakon, vagy ott kérdezd meg egy jogi fórumban!

2020. ápr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy megértetted, MIT mondtak nektek?

Mert annak semmi értelme, hogy MÀSIK müszakban dolgozó valaki miatt legyenek korlátozások - legfeljebb a müszakváltásra és az akkori találkozásra lehetne érvényes!

De te élsz ott, neked kellene megkérdezni az ottani vezetöséget, hogy mit is mondtak!

2020. ápr. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy jól értettem, sőt ma éjjel már eleget kellett tennem a feltételeknek. Volt egy hosszas beszélgetesem ezzel kapcsolatban a főnökömmel, ő egyet értett velem hogy ez valójában diszkrimináció de azt mondta, hogy ezt a cégvezető találta ki szóval neki ebbe nincs beleszólása. Alapvetően meg is értem, a vírus elleni védekezést csak pl. a munkatársam felesége a kórházban dolgozik a koronavírusos betegekkel és neki semmilyen feltételnek nem kell megfelelnie. Pedig szerintem a rizikófaktor sokkal nagyobb az ő esetében.
2020. ápr. 2. 07:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első kommentre meg csak annyit, hogy nem gondolom, hogy mindenki ismeri de ha már egy valaki tud pár dolgot róla akkor az már nagy segítség, mert habár elég jól beszélem a nyelvet, angolul nekem nagyon nehezek a jogi dolgok.
2020. ápr. 2. 08:05
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

kit erdekel az egyesult kiralysagban a.maszkot hogy es mikor kell hordani amikor itt sokkal nagyob a szegenyseg .

Ird ki angol oldra a kerdesed legyszi

2020. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!