Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miert baj az màs àllamoknak...

Miert baj az màs àllamoknak hogy nalunk koronavirus miati veszelyhelyzeti törveny van es miert mondjàk hogy szerintük ez nem ártalmatlan? Miért tamadjàk az orszagunkat?

Figyelt kérdés

Migransvàlsàg ellen is vedekezünk, a virus ellen is, es az is bajuk hogy nàlunk nincs hatarideje ennek azaz hosszabbithato.


Miert szur ez szemet màs àllamoknak?

[link]


2020. ápr. 3. 06:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
92%
Mondtam már ha nem rakod be kulcsszónak hogy fidesz, libajnai, bukottbaloldal akkor nem fogunk fizetni érte.
2020. ápr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
60%
Upszi ezt privátban akartam
2020. ápr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%

"Miért tamadjàk az orszagunkat?"


NEM az ORSZÁGUNKAT támadják, hanem a vezetését. És már bocsánat, de én nem vagyok az ország vezetése, és te sem. Azaz senki sem támad se téged se engem (se Brüsszel, se Soros, se más). Csak és kizárólag az ország vezetését bírálják. És hogy miért? Mert a rendeleti kormányzás visszaélésekre ad lehetőséget. Ilyen lett volna az is, hogy elvegyék a polgármesterek jogait. De nyugi, már tervezik az újabbakat. Na, az ilyen visszaéléseknek még a lehetőségét is vissza kellene utasítania egy mai szemmel normális embernek.


"Migransvàlsàg ellen is vedekezünk"


Ja. 6 éve. És azóta sincs benne eredmény és előrelépés, különben már fel lehetett volna oldani a vészhelyzetet. Ez is csak azt jelenti, hogy semmi értelme és haszna. Mármint az emberek részéről nincs haszna. A kormány(közeli hodDUDVAr) részéről biztosan van...


"az is bajuk hogy nàlunk nincs hatarideje ennek azaz hosszabbithato."


Aminek nincs határideje azt hogyan hosszabbítod? Egyszerűen akár örökre is szólhat. Azaz például 120 évig nem kell semmiféle szavazást kiírni, és addig szabadon tehet a jelenlegi kormány gyakorlatilag bármit. Na ez a bajuk a "más államoknak". Ők csak és kizárólag TÉGED szeretnének megvédeni attól, hogy bármit, értsd BÁRMIT megtegyenek veled. Mert a jelenlegi felhatalmazással tulajdonképpen ez a helyzet. Neked miért fáj az, ha valaki meg akar téged óvni?

2020. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Ketlem hogy a magyar àllampolgarok vedelmében höbörögnének màs àllamok a vezetöink ellen. A magyar nép hogyléte nekik nem oszt nem szoroz.


Aki elfogadhatatlan hangnemben kezdte a kommentjèt azt el sem olvastam.

2020. ápr. 3. 07:51
 15/28 A kérdező kommentje:
Mi sem szolalunk fel mas orszagok vezetese ellen olyan alapon hogy szegény népével empatizaljunk. Ez ostobasag. Nem ezért tàmadnak az biztos
2020. ápr. 3. 07:54
 16/28 anonim ***** válasza:
57%

7-es Molyember. Nem a helyesiras alapjan kellene itelkezni, te is vetettel hibat az irasodban, en meg direkt nem szarakodok az ekezetekkel...


Nem ertem miaz osszefugges a liget projekttel es schmid mariaval.

A korona torveny nelkul talan nem lehetett volna azt csinalni amit?


Nem trollkodok, nem tudom a valaszt es kepzeld el az intelligens emner egyik ismèrve h kerdez.

Nem fogok emiatt hirportalokat olvasni mert nincs kedvem a 3-4 fele es hatteru irast elemezgetni es a mogottes torvenyeket ertelemzni.

2020. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

„Nem vagyok Fideszes de nem ertem mi a baj azzal hogy nincs hatarido.

Barmikor visszavonhatja a parlament ezt a torvenyt. „

Ugye az a parlament, amelyiknek 2/3-os kormánytöbbsége van, ergo akkor vonja vissza, amikor a kormány úgy dönt, hogy vissza akarja vonni.



„Nem ertem miaz osszefugges a liget projekttel es schmid mariaval. A korona torveny nelkul talan nem lehetett volna azt csinalni amit?”

Nem bizony. A Fővárosi Közgyűlés ugyanis a Városligetre vonatkozó változatási tilalmat rendelt el, amit most a törvény alapján készül a kormány eltörölni és folytatni a beruházást.

„Ketlem hogy a magyar àllampolgarok vedelmében höbörögnének màs àllamok a vezetöink ellen”

Hát pedig de, ez történt. Nem is egy állam.

2020. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Molyember ***** válasza:
96%
Kérdező, hiába játszod a sértődöttet, ezzel nem bújsz ki a válaszadás alól. Ne nekem válaszolj, hanem magadnak, aztán nézz tükörbe. Belegondoltál már, milyen embereket támogatsz?
2020. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 Estádio de Felchút ***** válasza:
46%
a kérdező egyedül ennyire debil, vagy fogják a kezét?
2020. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Ketlem hogy a magyar àllampolgarok vedelmében höbörögnének màs àllamok a vezetöink ellen. A magyar nép hogyléte nekik nem oszt nem szoroz."


Hidd el, hogy többet számít nekik, mint a legtöbb itthoni politikusnak.


"Mi sem szolalunk fel mas orszagok vezetese ellen olyan alapon hogy szegény népével empatizaljunk. Ez ostobasag. Nem ezért tàmadnak az biztos"


Mi nem, a vezetőink viszont... Volt rossz szava Orbánnak például Merkelre, Macronra és más európai vezetőre? Olyanokra főleg, akik nem egy irányt képviselnek vele. De az is érdekes, hogy sok olyan párt is kiakadt, akik pedig kb egy irányt tartanának Orbánnal. Már ők sem látják szívesen. Kb úgy, mint ahogy Orbán - valamiért - eldobta Simicska barátját is.

2020. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!