Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az ilyen esettel mit lehet...

Az ilyen esettel mit lehet kezdeni? Leszúrta mert nem simogathatta meg a kutyáját.

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy volt-e már ez a kérdés, de mindenesetre engem nagyon felháborított ez a dolog. Ez konkrétan bárkivel megtörténhetett volna... Építgeted a kis életed szépen lassan, fejleszted magad, előre lépsz, majd elviszed sétálni a kutyádat, és jön egy élettelen elmeháborodott kötélrevaló, és leszúr a pitsába. Mert nem érhetett hozzá a kutyádhoz... Te megszűntél létezni, ő kap 2 évet, majd szabadul, és kitudja ki lesz a következő...


Véleményem szerint ennél gusztustalanabb dolog nem létezik, és most egyrészt gondolok a gyilkolászásra, másrészt arra, hogy még mindig nincs egy olyan törvény ami elég félelmet keltene az ilyen senkiházikba. Gátlástalanul, gondolkodás nélkül ölik meg a másik embert, és ami a legrosszabb, hogy tudják, hogy pár év letöltendővel megússzák az egészet...



2020. ápr. 5. 14:43
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ez most egy megtörtént eset, vagy csak álmodtad, és azon háborodtál így fel?
2020. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nyilván álmodtam, majd felkeltem és kiírtam ezt a kérdést.

Amúgy tegnap történt az eset: [link]


Itt részletesen van leírva, de az ismertebb hírportálokon is kint volt.

2020. ápr. 5. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Állatbarát gazember. :)
2020. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
C-típusú bűnözés...
2020. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező!


Nem vonunk le messzemenő következtetéseket minimális információból!


NEM VOLTÁL OTT!! NEM TUDOD, HOGY MI TÖRTÉNT VALÓJÁBAN!


Csak annyit tudsz, illetve tudhatsz, amit a média előadott az üggyel kapcsolatban! (az újságírás is egy szakma, ami a hírkészítésről szól)



Egyáltalán nem biztos, hogy úgy történtek a dolgok, ahogy a média előadja, lehet volt ott más is, amiről mi nem tudunk.

2020. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös, csak nem egy TASZ-aktivista vagy?? :-))))))
2020. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

5ös.

A srác barátai,testvére is kirakta a plakátot a kutyusról aki eltűnt,ő is leírta a sztoriba, mi történt. Pedig ő nem újságíró.

Ezek szocializálatlan,buta ösztönlények,akik szerint nekik minden jár,mindent lehet. Törvény nincs rendesen. Ezekből sosem lesz ember. Ezekez irtani kell,mert tásadalomba nem valók.

Különben írj már bármilyen cselekedetet,ami miatt szívenszúrást érdemel egy hazafelé utazó 25 éves..

Tipik c.típusú bűncselekmény történt. Nem kapta meg amit akart,hát megölte! Ezeknél így megy.

2020. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Ez van, ha jobboldal párt kormányoz. Legközelebb tessék másra szavazni.
2020. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A felülről vezérelt magyarirtás, úgy látszik nem csak kitalált mese.


Harminc éve erre szavazgat a krumplis proli!

2020. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!