Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Azt mondja én öltem meg a...

Azt mondja én öltem meg a kutyáját és feljelent. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Pár hete megjelentek nálunk a patkányok raktunk ki mérget és egy mérgezett patkány átment hozzájuk. A kutya megette és meghalt. Még egy éves sem volt a kutya. Több százezres tenyesztős kutya.

Ha jól tudom nem tilos mérgezni a patkányokat. Lehet ebből valami bajom?



2018. márc. 13. 19:47
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
60%
Nem hinném. Kivéve, ha a kutya gazdája vérszemet kap, mert akkor kezdődhet a tyúkper, hazudosás stb.
2018. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
8%
Én jelentettelek a kitalált kérdésért. Szívese!
2018. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Jelentsd fel, hogy a kutyaja megette a kedvenc patkanyodat.
2018. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
13%
Gyenge troll vagy kérdező.
2018. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem kitalált kérdés. Miért lenne az?
2018. márc. 13. 19:58
 6/23 anonim válasza:
67%
Lehet komoly is a kérdés.
2018. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
11%
Kamu!!! Érdemi választ sem érdemel.
2018. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
31%

Az az igazság,hogy patkánymérget nem illik kirakni,ha a közvetlen szomszédban kutya vagy macska van. Pont ezért.

Hanem élőcsapda.


Feljelenthet,de nem lesz semmi valószínűleg.

2018. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
24%

Annyi bajod lehet, hogy ha eddig nem volt rossz szomszédi viszony akkor most lesz. Elvileg, ha te te területeden mérgezed a patkányokat és egy átment, arról nem tehetsz (az más kérdés hogy egyeztetni kellett volna velük vagy más módszert alkalmazni a patkányok ellen, de ez már a te lelkiismereteden szárad hogy ez miatt pusztult el a kutya), viszont a gazda helyében én is mérges lennék, az biztos.


Ha fel is jelent, érdemileg nem hiszem hogy sok mindent rád varnak, viszont ha van kutyád féltsd, az ember bosszúálló természet, ha pedig nincs akkor megy majd hogy rátok hívja a rendőröket mert kicsit hangosabban hallgattok zenét, birtokvédelmet indít ilyen olyan ügyekben stb. Rossz szomszédnál rosszabb nincsen.

2018. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nekem is van kutyám, de nem eszi meg a patkányt. Pedig sokszor találok én is az udvaron döglöttet.
2018. márc. 13. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!