Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kötelező lesz az oltás a...

Kötelező lesz az oltás a koronavírus ellen? Oltásellenesek, ti hogy fogjátok elkerülni hogy beoltsanak?

Figyelt kérdés
Felnőtt embereknek egyáltalán kötelezővé lehet tenni? Nem megy szembe ez valami szabadságjoggal?

2020. ápr. 12. 12:26
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
37%
15 naponta mutalodik, akkor oltásnak nincs értelme SZERINTEM. MAX HA HAVONTA ISMÉTLIK?
2020. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
27%
Az osszes oltasban aluminium van,ami idegmereg. Leepiti az immunrendszert es az agyi idegsejteket. En ezert nem mertem beiltatni a kullancs ellenivel se se magam
2020. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
48%
Még jó is, hogy az oltásellenesek nem oltatják majd magukat, a hülyék legalább kihalnak
2020. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
75%

"Leepiti az immunrendszert es az agyi idegsejteket."

Akkor miért az oltásellenesek a hülyék és miért a tudósok, kutatók 99% beoltott?

2020. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
60%
Én alapvetően nem vagyok oltásellenes, de egy olyan vírus ellen, ami esetemben 99,999999% valószínűséggel tünetet sem fog okozni, biztosan nem vállalom, hogy egy kétes bizonyosságú szert injekciózzanak belém. Plusz valószínűleg már túl vagyok a dolgon tünetmentesen, mert elég aktív életet élek.
2020. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
86%

#15: +1


Egyébként nem valószínű, hogy a közeli jövőben kötelezővé tennék az oltást, pláne, hogy még ki sem fejlesztették.

2020. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
32%

Na azt majd meglatjuk h ki patkol el hamarabb!


Itt az okot kell megszunteteni.

Virusgeneralo laborokat megszuntetni.

2020. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
40%

1) "99,999999% valószínűséggel tünetet sem fog okozni"

Most tekintsünk el attól, hogy nem tudhatod.

Azt igaz tudod, hogy az oltásnak nem (csak) az a lényege, hogy te ne betegedj meg, hanem az is, hogy mások, akik mondjuk 99,9999%-os biztonsággal kórházba kerülnének ha megfertőződnének, akkor te ne tudd megfertőzni őket? Mert mondjuk nem kaphatnak oltást mert betegek, gyenge az immunrendszerük, túl fiatalok, túl öregek?

Arról hallottál, hogy ha nem lettek volna kötelezőek egyes oltások _mindenkinek_, akkor nem sikerült volna szinte teljesen eltüntetni egyes betegségeket? És ahol elterjednek az oltásellenesek, ott sorra bukkanak fel régen elfeledett betegségek?


"egy kétes bizonyosságú szert injekciózzanak belém"

Miért is lenne "kétes bizonyosságú" (mi az, hogy bizonyosságú??)? Klinikai teszteléseken esik át, nem csak úgy gondolnak egyet, hogy "na próbáljuk ki, hátha működik" módon kezdenek el oltogatni. Pont ezért tart ilyen sokáig (több mint 1 évig) az oltás kifejlesztése, bármennyire is sietnek.

2020. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

#18 Hogy ne lenne kétes bizonyságú?! Az oltásgyártó cégek érdeke sohasem az, hogy az embereken segítsenek, hanem hogy lehető legkisebb pénzbefektetéssel lehető legnagyobb haszonhoz jussanak. Így telerakják az oltásokat olcsó szarokkal, amik átesnek pár teszten. De most őszintén, honnan tudjuk, hogy egy ilyen teszt mennyire hiteles vagy megbízható? Azért mert azt mondják? Ne bízz meg ilyen könnyen olyan szervezetekben, ahol csak a profit a fontos! Jól írja az egyik kedves előző, hogy lehet tele vannak alumíniummal, ami káros az agyra.


Persze most itt azt gondolod, hogy "hát de mi lenne oltások nélkül? tele lennénk halálos betegségekkel!". Ez igaz, de ez nem azt jelenti, hogy az oltások olyan tuti hiper-szuper dolgok, amik 99,999% eséllyel nem ártanak senkinek.

2020. ápr. 12. 15:21
 20/48 A kérdező kommentje:

Mondjuk a kérdésemre még mindig nem kaptam választ.

Mit csinálnak majd az olatásellenesek?

(Mindegy mikor) lesz-e kötelező oltás?

Mennyire jogszerű ez és mi lehet a büntetés?

2020. ápr. 12. 15:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!