Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valaki ellenőrzi azt, hogy ki...

Valaki ellenőrzi azt, hogy ki és hova megy most a kijárási korlát alatt? Kocsival menneék egyik városból a másikba vásárolni, mivel nekünk csak egy élelmiszerboltunk van. Ilyen esetben megállít valaki, ha kocsival megyek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 21. 08:36
 1/8 anonim válasza:
Hallottam, hogy valamelyik varosban buntetgettek a rendorok. De igazabol en a napokban egyet se lattam, amikor lattam akkor meg pont lszrtak, hogy mit keresek az utcan, hozzam sem szoltak.
2020. ápr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan elmehetsz boltba. Nekem kb 100km van az otthonom és a munkahelyem között (nem járok be minden nap), jöttem-mentem többször is az elmúlt hetekben, a kutya meg nem kérdezte hova megyek. A parkokban a padokon 4-5össével terpeszkedő vénasszonyokat se büntetik, pedig azoknak minimum egy pitsán rúgás járna...
2020. ápr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehol nincs ellenőrzés.
2020. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bevásárolni lehet. Ha nem kapod meg helyben amit szeretnél akkor más városban. Nem fogják ellenőrizni. Dolgozni is lehet és idősnek segíteni is. Amit szintén nem ellenőriznek. Úgyhogy kb azt mondasz amit akarsz.

Ehhez jön hozzá az, hogy még csak ellenőrzés sincs. Szóval nem sok félnivalód van.

2020. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szép napot!
2020. ápr. 21. 09:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Ellenőrzés nem nagyon van csak blöffölés. A motorosokat csesztetik néha a hegyekben, 50 ezres csekkekkel, mert ugye tetőtől talpig beöltözve sisakba brutális vírushordozók...

Másokkal nem foglalkoznak. Kiránduló helyeken, amiket még nem zártak ley tömegével vannak a kirándulók parkoló autói, a behajtani tilosba is.

2020. ápr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a húsvét alatt elbicikliztünk egy tőlünk 7km-re lévő tóhoz, tollasoztunk, üldögéltünk egy fél órát... az arra járőröző rendőrök megálltak, kiszálltak a kocsiból, és felszólítottak minket, hogy ne üldögéljünk ott.

Múlt héten is voltunk a tónál, láttuk a rendőröket, de továbbmentek.

2020. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát engem senki sehol nem állított még meg, pedig Budapesten és Pest megyén belül is rengeteget mászkálok (autóval).
2020. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!