Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebben az időszakban látszik...

Ebben az időszakban látszik igazán, hogy mennyire kiszolgáltatottak az emberek, nem bosszantó? Felnőtt embereknek dirigálnak, rájuk parancsolják a maszkot.

Figyelt kérdés

Ez az egész szarság, már kezd odáig fajulni hogy ki csináljon a másikból nagyobb bolondot.

Hordjon a felső tízezer, külön tisztított levegős palackra kötött maszkot, de ne akarják ráerőltetni senkire.


Én azt látom a világban, hogy a legtöbb nép nem hagyja hogy parancsolgassanak nekik, aláírom fennáll ez a helyzet, de túl lesz rajta a világ és ennyi, mit kell itt különcködni, pl én a kezdetektől fogva ugyanúgy 2x12 órázok ahogy már évekkel ezelőtt is ilyen munkarendem volt, a kis királyok már 3 hét után home office-oztak, otthon v____k a f____t, mi meg ugyanúgy dolgoztunk, akkor nem ugattak hogy talán le kéne állni 1-2 hétre nehogy a fizikai állomány lássa kárát, inkább kockáztatnak mind a mai napig, mert a pénzt lesik, ahogy a többi munkáltató is.


2020. ápr. 27. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hű bazzzd meg, de meg mondtad! Öcsém király vagy, az ilyenek azok, akik sosem kötik be a biztonsági övet azt mennek 120-al, József Attila írta, hogy a mosónők korán halnak, aa hülyék is, csak a maradék győzze kivárni.
2020. ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"a kis királyok már 3 hét után home office-oztak, otthon v____k a f____t, mi meg ugyanúgy dolgoztunk"


Megszólalt a gödörből a lyuk.

Csak a legprimitívebbek képzelik, hogy a home office munka az nem munka.

2020. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#3

Munkának munka, de nem teljes értékű, legalábbis sosem tekintettem annak az ilyen dolgokat, és akkor némelyik dicsekszik hogy ha megerőlteti magát max 3 óra alatt megcsinálja a dolgát, utána ő azt csinál magával amit akar, más meg örül ha 8-12 órában bujkálva is de le tud csípni a másik kollégával egy 5-10 percet 2-3 óránként.

2020. ápr. 27. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Rám nem parancsol senki maszkot.
2020. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy mindenkinek lehetősége volt olyan szakmá választani, amilyet akart....
2020. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LazyJones ***** válasza:
100%
"nem teljes értékű, legalábbis sosem tekintettem annak" Magasról teszek rá, mit tekintesz annak, attól, hogy neked nem meló az, ami után nincs trágyaszaga az embernek, attól még nem lesz igazad. Jól írta itt más, lehet olyan melót keresni, ahol adott a home office, és utána osztani az észt arról, mennyire lazaság is az.
2020. ápr. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdésekből látszik,hogy legszívesebben minden ember home office-ban dolgozna:)
2020. ápr. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindig imádom itt ezeket a sztereotípiákat. Vannak lazább munkahelyek és vannak szigorúbbak, ez nincsen összefüggésben azzal, hogy valaki irodában vagy soron dolgozik, esetleg a raktárba.
2020. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most miért kell ennyire a maszk ellen lenni? Önző vagy?
2020. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kovpet ***** válasza:

"a kis királyok már 3 hét után home office-oztak"


Akkor én nagy király lehetek, mert én vagy 10 éve :)

2020. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!