Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fékezzem magam, parancs...

Hogyan fékezzem magam, parancsoljak magamnak megálljt evéskor?

Figyelt kérdés
Nem tudok tányéeból se enni és azt se tudom mit egyek így mindig összevissza eszek mindent. Pl eszek szilvát utána naturjoghurtot kakaóval,utána kókuszos aromával utána citromosan utána eszek savanyukáposztát,kávét barackot stbb.. Szóval összevissza váltogatom az ízeket. Hogyan tudnék egyszerre csak egy fajta ételt enni normálisan és kevesebbet? Mikor és hogy hagyjam abbba az evést?

2016. szept. 3. 12:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Ás ha elkezdek enni,akkor miert nem tudom abbahagyni?:(
2016. szept. 3. 12:20
 2/5 anonim válasza:
Hát szerintem érdemes lenne minden napra megtervezned,hogy mit fogsz enni.Amikor már szeretnel enni vegyel egy tányért és rakd rá a kaját...azt edd meg csak,ami a tányéron van, és ami megvolt tervezve.Egy idő után belejössz majd annyira,hogy nem kell tervezni.Sok sikert
2016. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En is igy teszek , ha kimerult vagyok , a fek elszakad az agyamban. Olyankor hizok is rendesen .

Nincs stopp.

Mikor kipihenem magam , megint van fék , józanság , normal adagok

2016. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"összevissza eszek mindent" - ebben van hús, tojás, rendes főtt ételek is? Csak azért, mert amiket felsoroltál, azok elég "lájtos" kaják. Jó ételek, mondjuk tízóraira vagy uzsonnára. De mit eszel ebédre, vacsorára?

Feltételezem, hogy azért eszel mindenfélét összevissza, mert nem eszel táplálóbb, fehérjedúsabb, zsírosabb ételeket, amikkel jól is lehet lakni és nem leszel utánuk félórával olyan éhes, hogy felzabálnád a fél hűtőt.

2016. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igyál vizet minden kaja előtt.
2016. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!