Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet abból valamilyen jogi...

Lehet abból valamilyen jogi gond, ha bohócnak öltözve megyek el a válóperemre piros krumpliorral? Jogi gondoktól tartok, bíróság megsértése, vagy nem vezetik le a válást, esetleg nem érvényes, jogilag támadható, stb.

Figyelt kérdés
Nagyobb hülyének már nem néznek,mint amiatt, mert elvettem.
2020. ápr. 29. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem fognak vele foglalkozni, tanult emberek tudják hogy az asszony tehet róla hogy bohóc jelmezben vagy! Szerintem még azt is jó néven vennék ha dudalnál mikor az asszony megszólal!!
2020. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy csak ilyen vírusvédelmi ruhát találtál, és nem lesz gond.
2020. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon tudtommal nincs ilyen tényállás.
2020. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

aj.. laikus vagyok, de szerintem lehet gond, mert arra gondolnak a zzasszony elvégezte a munkát, és bohóccá tett, akkor ha elváltok, mire jutsz Te, mint hős bátor férfiból bábúvá tett lény, szükséged lesz az alkotóra, hogy élni tudj.

És akkor elválasztanak, de rögtön össze is adnak. Amen.

2020. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel elválsz tőle, már nem vagy bohóc, tehát öltözz csak fel rendesen.
2020. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

XDDDD


Legfeljebb hülyének néznek.

2020. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert a bíróság előtt megfelelő, rendezett öltözékben kell megjelenni. Kitilthatnak a teremből, ha ennek nem teszel eleget, és akkor késlelteted az egész eljárást, ami miatt még meg is bírságolnak.

A fentieken túl pedig tök hülyét csinálsz magadból.

2020. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!