Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet bíróság előtt is...

Hogyan lehet bíróság előtt is érvényes drogtesztet kérni gyermekláthatás kapcsán?

Figyelt kérdés
Azt gyanítom, hogy a kisgyermekem édesapja drogozik. Korábban rendszeresen fogyasztott marihuánát, dekét éve nem élünk együtt. Azt állítja, hogy leállt, de én aggódom, hogy nincsen megfelelő kezekben a kisfiú akkor, amikor nála van. Ha tényleg drogozik, akkor kérhetem a láthatás módosításást? Mit szól a gyámügy? Bocsánat a sok kérdésért.

2012. aug. 18. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ezeket elmondod a bíróságon, ők kérhetnek drogtesztet.

Ha bebizonyosodik, hogy pl. az elmúlt 1 hónapban használt drogot, valószínűleg módosítható a láthatás, mivel ugye a marihuána is illegális szer.

2012. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Azért te nem érzed úgy, hofy elég undorító dolog lenne ezért valakit elválasztani a gyermekétől? Te ezt az embert valamikor szeretted, nem? Ő is pontosan úgy szereti a gyermekedet, ugyanúgy az ő vére is, minta tiéd. Csak gondolj bele, neked hogy esne, ha tőleg próbálnák ilyen módszerekkel elvenni a gyermekedet?
2012. aug. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretném elválasztani a kisfiam az apukájától, de vannak jelek, amik miatt nyugtalankodom. Például sokszor nem veszi fel a telefont ha hívom, zavartan beszél, a fiam sokszor ugyanabban a ruhában jön haza vasárnap, mint amiben pénteken elvitte, stb. A marihuána erősen bódító szer, mi van, ha történik valami gond? És ha a fiam azt tanulja meg, hogy füvezni milyen jó? Ha a tinédzser fiamon vennék észre ilyen jeleket, akkor is tesztet csináltatnék!
2012. aug. 19. 23:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt gondolom akkor is tudtad, mikor terhes maradtal tole...
2012. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Másodiknak: Egy anya joggal aggódik a gyermekéért, nem szeretné olyan emberre bízni, aki mellett nincs biztonságban. Gondolom, nem eltiltani akarja a gyereket az apjától, hanem esetleg azt szeretné, hogy ő is jelen legyen a láthatáson. (Hallottam én már olyan esetet, hogy amíg a láthatás alkalmával apuci sörözött, a gyerek belefulladt a Dunába.)
2012. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!