Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ennyire csipázzátok a romát,...

Ennyire csipázzátok a romát, hogy állandóan velük vagytok elfoglalva?

Figyelt kérdés

az égig emelitek őket, ekkora figyelmet még a politikusaink se kapnak


gratulálok


2010. júl. 28. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Én pl. személy szerint csípem őket igen, mert a mai világban amikor mindenki hülyeségekkel meg luxus életmóddal foglalkozik, rámutatnak, hogy mik az igazán fontos dolgok az életben.


Jómagam próbálok minnél függetlenebbül élni az államtól és nincsenek nagy igényeim, és vannak dolgok amiket átveszek a magyarországi cigányok kultúrájából és életmódjából.

2010. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
mik a fontos dolgok? mások nem tisztelése? más tulajdonának elvétele? bunkó, agresszív viselkedés(i hajlam)? önzés?
2010. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

"mik a fontos dolgok?"


Pl. az, hogy ne legyenek nagy igényeink, és minden helyzetben jól tudjuk érezni magunkat.


Tökre röhögnöm kell, amikor a luxuskörülmények között élő fehérember öngyilkos lesz a depis hangulata miatt, a cigány meg előkap a vasútállomáson egy gitárt, azt tök jól érzi magát.

2010. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Bizony, ha valakinek nincsenek nagy igényei, és megél szűkösen bodzaszedésből, az becsülendő:

[link]

[link]

2010. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

"Bizony, ha valakinek nincsenek nagy igényei, és megél szűkösen bodzaszedésből, az becsülendő:"


Nem anyagi dolgokban mondom, hanem úgy, hogy nem kell idióta magasztos eszméket tartani magunk előtt, meg nem kellenek bonyolult életcélok, csak az számít, hogy jól érezzük magunkat a jelenben.

2010. júl. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Akár mások kárán is? Merthogy ezt teszik.
2010. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%

"Akár mások kárán is? Merthogy ezt teszik."


Azt, hogy mi van mások kárán az relatív fogalom, mert egy csomó fehérember már annyira búskomor meg beszari, hogy azt is támadásnak veszi, hogyha hangoskodnak körülötte, engem meg nem zavar.

2010. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Én azt veszem mások kárának, amikor:

-egy jól sikerült randi után elégedett mosollyal baktatok haza felé, és a mellettem elmenő roma rám üvölt, hogy "MINEK ÖRÜLSZ?!".

-hárman körbe fognak és "kedvesen" elkérik a telefonom.

-csak úgy szórakozásból beszólogatnak járókelőknek.

-koncertről hazafelé menet csak úgy körbevesznek, és megvernek.


Többek között.

2010. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

"-egy jól sikerült randi után elégedett mosollyal baktatok haza felé, és a mellettem elmenő roma rám üvölt, hogy "MINEK ÖRÜLSZ?!".

-csak úgy szórakozásból beszólogatnak járókelőknek."


Ezek pl. csak azokat zavarják akiket a nyugati kultúra beszari nyúlbélákká nevelt.

2010. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem minden normális embert zavar és dühít, ha nem mehet végig nyugodtan az utcán.
2010. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!