Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok 13-15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok 13-15 éves lányok a veletek egykorú olyan lányokról, akik folyton csak a pasijukkal meg a szexszel vannak elfoglalva?

Figyelt kérdés

Van egy csaj és ki nem állhatom. Idegbajt kapok tőle. Folyton a pasijáról dumál.

Mikor ketten vannak, egyfolytában smárolnak, fogdossák egymást, a facebook-on is folyton rinyálnak, hogy így hiányzol, úgy szeretlek, imádlak, kívánlak, örökké szeretnek, már hányni tudnék.

Az alap, hogy a csaj 14, és a fiú lassan náluk lakik, minden éjjel ott alszik.

Ezek után főleg nem értem, miért nem bírják ki az utat a buszon smárolás meg taperolás nélkül.


Nem irigylem. Nekem is van barátom, és szerelemesek vagyunk, régebben járunk, mint ők, és egyáltalán nem vágyom ilyesmire.

Viszont rettentően irritál. Kb. olyan, mintha állandóan reklámozni kéne, hogy szerelmesek, mert biztos mindenki erre kíváncsi, és csak és kizárólag erre. De nem!

Szerintem ez két ember magánügye.


Szólni hozzájuk persze nem érdemes, mert a hül.ye pi.csa felkapja a vizet, hogy mindenki bántja, meg irigyli. (Ja, pont irigylem a pápaszemes ropi pasiját.)


Mióta van pasija, tök megváltozott. Már mindenki lek.vázza, és én is inkább kerülöm, mert az idegeimre megy.

Most nyálazik, hogy majd az új suliban az új osztályban lesznek barátai, le van sz.rva.

De én kétlem...


Szerintem a legtöbb 14-15 éves csaj simán ri.bancnak nézi azt a csajt, aki most ment elsőbe, de már egyfolytában csak a szexelésen meg a pasiján jár az esze, és egymásnál alszanak. Vagy csak nekem nem természetes, hogy 13-14 év körüli lányoknak ezt a szüleik megengedik?


2011. júl. 29. 17:03
 1/8 napietus ***** válasza:
100%
ha én annyi idősen kezdem, veletek egyidős lányom lehetne :D szóval: Te gondolkodsz normálisan, az a lány egy tipikus hülyep*csa. ne barátkozz vele, még Rád is rossz fényt vetne, hogy ilyen barátaid vannak.
2011. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam végig mert felidegesítettem magam,de szánom és mélységesen megvetem az ilyen kis rib.cokat.
2011. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebből az jön le, hogy nem is szereti a barátját, csak felvágni akar azzal, hogy van barátja és szexel. Nem az a baj, hogy folyton együtt vannak, hanem hogy úton-útfélen a magánéletével dicsekszik.
2011. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
feltűnési viszketegség meg kivagyokmivagyokság, erőltetett nagykorúság
2011. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jól írja. Nekem is 14 éves barátnőm van, én 16 vagyok, mégse csinálunk ilyeneket. 8 hónapja vagyunk együtt és még csak náluk se voltam, nem hogy ott aludjak..
2011. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 beatrix198 ***** válasza:
100%
Ez a csaj 1 r*banc már csak a leírás elejéből is lelehet ezt venni! Én is 13 éves lány vagyok mégsem a szex-en jár az eszem hanem ha a barátomra gondolok akkor eszembe jutnak a szép emlékek de csak ha külön vagyunk! Na de nem ez a lényeg! Szerintem minden normális párkapcsolatban élő ember jobban szeret kettesben lenni mintsem társaságban enyelegni!!
2011. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor mit foglalkozol te az ilyenekkel? engem is sok dolog idegesít, mégsem foglalkozom vele...szard már le. :D
2011. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ugyanilyen az osztálytársam csak ő 13 éves,12 éves kora óta él szexuális életet,egy utolsó szutykos k.rva,végigment rajta a fél iskola,és azzal menőzik,hogy ő már vagy 10-20 csajjal smárolt,meg hogy most épp szünetet tart a 18 éves barátjával,ezért 20 évesekel flörtöl .. áááh gyűlölöm,egyszerüen hányingerem van tőle,ráadásul azt hiszi,attól lesz most ő a nagylány,meg a nem tom micsoda,hogy ott virít rajta a 2 tonna partysmink,meg hogy neki a kvagazdag nagyanyja mindenféle 2 centis műkörmöt meg kivágott felsőket vesz neki,meg hogy neki olyanokat szólnak be az utcán hogy Szia cica,jó a segged jah és annyit hozzátennék hogy nagyon el van szállva magától,osztálykiránduláson sztriptízelt -.-'

és annyira nem birom,minden lány osztálytársam olyan gyönyörüen ellene fordul a háta mögött,úgy bírják osztani hogy milyen egy büdös kis r.banc,de amikor a csaj is ott van,már nyalnak neki,ráadásul segghülye a gyerek,egy hajszálon múlt hogy nem bukott meg minden tantárgyból,de még ígyis a tanárok kedvence,folyton az megy,hogy ha én felelek mondjuk hármasra,rögtön elkezd a tanár osztani hogy hát már megint nem tanutál :@ persze ha neki lesnek a dogái 1-esek meg 2-esek,már mondják neki hogy Semmibaj,majd legközelebb,meg Jajj,pedig te olyan aranyos kislány vagy,sokkal okosabb is lehetnél! és ezt is direkt olyan nyálas hangon,mintha ő lenne a világ közepe

és amit nem értek,hogy mindenki azt hiszi,hogy ő olyan kedves meg aranyos,mindenki kedves vele,amikor tudják,hogy mindenkit csak kibeszél a háta mögött,meg mindenkiről pletykákat terjeszt,mégis mindenki oda-vissza van érte

gyűlölöm,legszivesebben megfolytanám -.-""

és az is milyen poén már,minden évben,nyáriszünet előtt ott etet minket hogy ő most elfog menni az apjával Görögbe,ezért nyáriszünetben görög nyelvvizsgákat kell vennie,hogy beilleszkedjen. következő éven:Mostmár tényeg elfogok költözni az apámmal Spanyolbaah..most azt mondta,Olaszbaaah fog menni -.-

bárcsak elhúzna végre a retekbe,és ott maradna egy örök életre

bocs a regényért,de rühellem ezt a gyereket :)

13L

2011. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!