Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Igaz hogy 12-14 éves kor...

Igaz hogy 12-14 éves kor felett vissza lehet utasítani, bármilyen orvosi ellátást?

Figyelt kérdés
Iskolában jövő év elején lehet hogy lesz vizsgálat prosztatánál és nemi szervnél, amit vissza karok utasítani. Valamint lesz influenza elleni védőoltás is (választható) (nekem ingyen lenne mert aszmás vagyok, a komolyabb fajtából) és ezt sem akarom beadatni.

2020. máj. 9. 18:29
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
16/F
2020. máj. 9. 18:29
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
12-14 éveseknél mióta vizsgálnak prosztatát?
2020. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként kell hozzá szülői beleegyezés, anélkül biztos hogy nem mehetnek még a közeledbe se.
2020. máj. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
90%
Milyen iskola ez???? Nálunk sose fogdosták a nemi szerveket. Szemvizsgálat és gerinc/tartás vizsgálat volt csak.
2020. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
16 vagyok. De a szüleim, azt mondták hogy szerintük menjek, de én másként gondolkozom. Nem vagyok már kisgyerek, elmehetek egyedül is az orvoshoz, ha úgy érzem kell.
2020. máj. 9. 18:38
 6/39 anonim ***** válasza:
76%

A prosztatád tuti nem vizsgálják, a védő oltást meg viseld el, főleg hogy neked még ingyenis van....

Fiú vagy úgyhogy ne legyél punci....


Félni normális, én mai napig rettegek a tűktől, de sosem viszakoztam akár vérvétel volt, akár kontrasztfojadékot nyomtak a vénámba...

2020. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
83%
Jogod van megtagadni, de normális helyen nem szokott előfordulni ilyesmi vizsgálat.
2020. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nem kisgyerek vagyok, nem a tűtől félek, hanem attól hogy betegségek is lehetnek benne, aminek a célja hogy mégtöbb gyógyszert vegyek, hogy aztán ebből is hasznot húzzanak, a multik.
2020. máj. 9. 18:40
 9/39 anonim ***** válasza:
85%

Jajj, ne nyeld be a hülye oltásellenes propagandát!

De a nemi szerveidhez szerintem se hagyd, hogy hozzányúljanak.

2020. máj. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%

Akkor csak hülye vagy....

Több függetéen csoportnak is ellenőriznie kell az oltóanyagokat, olyan procedúráknak kell megfelelnie hogy képtelenség hogy rossz célra használják.


Másrészről az átlagéletkor, és a közegészség is exponenciálisan nőtt amióta létezik a modern orvostudomány.


Harmadrészről, orvosok dolgoznak ezeken, és a szakmába az átlagnál magasabb az empátiában túlérzékenyek aránya, így képtelenség lenne egy, kétévnél tovább titokban művelni...

Volt példa, hogy fejlesztés alatt volt egy diagnosztikai eszköz, miután kiderült hogy hasztalan, a legdurvább titoktartás mellett is két év alatt fény derült az esetre, mert az emberekben, és az orvos szakmában főként van becsület és gerinc....

2020. máj. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!