Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Most vettem észre, hogy a...

Most vettem észre, hogy a jogosítványomon 2013. április 7-én lejárt az orvosi alkalmassági. Elég, ha elmegyek orvoshoz és újra megcsináltatom vagy van bármilyen plusz teendőm ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég.

Elmész dokihoz, kb 7-8000 Ft az alkalmassági díja, majd irány egy Okmányiroda, befizetsz még 4000 Ft-ot, csinálják a fotót. Kapsz egy papírt a régi jogsid mellé, ezzel együtt vezethetsz, majd amikor átveszed az újat, a régit leadod. Ennyi.

2017. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es jól írja.

Amúgy akkor lassan 4 éve érvényes jogsi nélkül vezetsz? :D

Mázli, hogy nem ellenőriztek.

2017. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hat most nem tudom, de 4 ev alatt mar csak veletlenbol is megnezi az ember az okmanyait, hogy lehet azt igy elnezni....
2017. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
könnyen, nekem is le volt járva már 3 éve mikor észrevettem, műszaki az autón 1 éve meg ilyenek. az utánfutón nem volt már vagy 4 éve, ritkán használom nem is jutott eszembe. az embereknek más dolga is van, nem hogy ezekkel sz@rakodjon meg plasztik kártyákkal éljen társas életet. sokaknak van lejárva évek óta okmánya úgy hogy nem is tud róla.
2017. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
nem kell tarsas eletet elni veluk, de azert az, hogy evekig nem jut valaki eszebe eleg nagy trehanysag...mert, oke, hogy par honap, de evekig... el nem tudom kepzelni, hogy nem lehet azt akar meg veletlenul is eszrevenni...
2017. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" az embereknek más dolga is van, nem hogy ezekkel sz@rakodjon meg plasztik kártyákkal éljen társas életet. sokaknak van lejárva évek óta okmánya úgy hogy nem is tud róla."


Pedig kb. 3 perc alatt meg van az ügyfélkapu regisztráció, ami ingyenes és 60, majd 30 nappal korábban értesítenek a lejáró okmányokról, forgalmiról, stb...

Alkalom pedig adódik pl. a következő jogsi érvényesítéskor.

:)

2017. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!