Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meg lehet fellebbezni egy...

Meg lehet fellebbezni egy olyan tartózást aminek 10 éve elévült a tartózása?

Figyelt kérdés

Szóval van egy telefontartozás amit anyám volt élettársa vett fel nagyon régen. Amiről én nem tudtam és természetesen nem fizetett nemrégiben vettem erről tudomást aminek én szívom meg ugyanis letiltották a bankszámlámat és most fokozatosan vonnak le olyan tartozást amit nem nekem kell kifizetni és nem én tartozom.

Szóval meg lehet fellebbezni vagy sem?

Várom mielőbbi válaszokat!



2020. máj. 20. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
.??????
2020. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
TartOzás. Rövid O.
2020. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Meg, de valószínűleg kezes voltál, vagy közös bankszámlaként ez került bejelentésre a szolgáltató felé. Más tartozásáért te nem felelsz közvetlenül, csak ha készfizető kezességet vállaltál (azt viszont alá kellett írnod).
2020. máj. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, kétszer elcseszi a tartozás szót, aztán leírja rendesen, de ott meg a szavakat nem tudja értelmes, összefüggő mondatba tenni. Vagy agyára ment a tartOzás törlesztése, vagy próbálja kiásni magát alóla, vagy poéngyár az illető.
2020. máj. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem a te tartozásod, nem tilthatták a számládat... a te neveden volt a telefon?
2020. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!