Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hajléktalan akar jelenteni a...

Hajléktalan akar jelenteni a fogyasztóvédelemnél?

Figyelt kérdés

Lazább jellegű (iszogatós,hamburger,pizza)vendéglátóegységet üzemeltetünk ahol törzsvendég lett egy hajléktalan férfi (elhagyatott, magának tákolt valamiben lakik ahol áram sincs), alkoholista.

Mindennap jön inni, viszont koszos,büdös,igénytelen kinézetével elijeszti vendégeinket ezért most már szeretnénk elzavarni. Hozzáteszem, az elmúlt években megsajnálva őt külön helyet,áramot biztosítottunk neki ahol egésznap ivott csak aztán elkezdett lopni ezért innentől kezdve megkértük hogy ne foglaljon helyet hanem távozzon.

Fogyasztóvédelemmel fenyegetőzik amiért nem maradhat.


Tudom nagyon jól hogy nevetséges hiszen én meg lopásért tudnám jelenteni de engem ez nem érdekel, nem akarok problémát vele/neki, egyszerűen csak annyit hogy ne jöjjön hozzánk.


Engem az érdekelne hogy ha esetleg jelentene fogyasztóvédelemnél akkor ilyen esetben van-e jogom elküldeni őt? Vagy esetleg kitiltani az üzletből?



2020. máj. 24. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjad már, nem fog ez feljelenteni.

Ha mégis, nem fognak vele foglalkozni, mert látják, hogy milyen.

Ha valakinek még nem tetszik, vigye bazam

2020. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgyse jelent, küldd el nyugodtan. Eljátszotta az esélyét.
2020. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az üzleted nem közterület. Egy tolvajt minden gond nélkül kitilthatsz. A Tesco meg ilyesmi üzletek házirendjében benne is van a kitiltás. Ez ilyen félig illegális dolog, de ha harapnának rá a fogyasztóvédők, akkor a nagyok se csinálnák.
2020. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!