Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vadászok és sportlövők, ti...

Vadászok és sportlövők, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Éjszaka van, észlelitek, hogy valaki be akar törni hozzátok.

Elővennétek-e, az engedélyes fegyvert + lőszert, és ha kell, használnátok-e, vagy inkább kockáztatnátok, hogy többen vannak és/vagy túlerőben, esetleg fegyverrel?


(Volt egy erre vonatkozó kérdés, amit a trollok töröltettek, és törölték is, mert szerintük, erről beszélni emberölés előkészülete!!! De mi, az önvédelem lehetősége?)



2020. máj. 29. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Sportlövő vagyok és viselési engedéllyel is rendelkezem. Nálam ha otthon vagyok az asztalon van a pisztoly gyakran edzek vele szárazon ha nem akkor mindíg töltött tárt belehelyezem. Szóval ha lenne valami az első dolog biztos hogy a pisztolyomért nyúlnék először, de szerencsére még nem volt rá szükség. Ha sötétben valaki betörne szerintem valószínűleg tüzet nyitnék rá.

Már csak azért is mert ha valaki úgy tör be hogy otthon a tulaj az biztos hogy nem csak lopni akar ebben 99% ig biztos vagyok.

2020. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha sotetedes utan van es vagy csoportosan tornek be es vagy fegyverrel tamadnak rad ,megolheted a betorot az uj jogszabaly szerint !


Jogos onvedelemnek veszik!!


Vege a buntetleul besurrano kis tolvajoknak meg betorocskeknek.


Mas is meg fogja olni a betorot. Ehhez joga van mindenkinek. A jogszabaly felsorolja vilagosan!!!

2020. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

MODERÁTOROK!


Tisztelettel kérem a Gyakorin lévő legális fegyvertartók nevében, hogy írjátok le, mitől függ, hogy töröltök-e egy fegyveres kérdést?


Volt egy kérdés a minap, amiben valaki azt kérdezte, hogy sport célra beíratva, milyen fegyvert vegyen, ami lakásvédelemre is jól jöhet. Válaszoltam rá. És töröltétek a kérdést.

Viszont nem értem miért, mert az oldal szabályzatának egyetlen pontját sem sértette!


Viszont itt van ez, amiben állatkínzás és orvvadászat is van, mind a kettő bűncselekmény, és ezt meg nem törlitek. Akkor ez hogy is van itt? https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__10504175-ka..


Vagy itt van ez, ezt miért nem jelentitek a rendőrségnek, hiszen itt orvvadászat és természetkárosítás is elhangzik: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..


KÉREM, hogy ITT, nyilvánosan válaszoljatok, ha tudtok!

2020. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13 mas

Szerintem azért, mert tipikus magyarok, és a fegyvertartástól, önvédelemtől rettegnek.

2020. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Használnám.
2021. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!