Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A BDSM mennyire jog kompatibilis?

A BDSM mennyire jog kompatibilis?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 19:48
 1/6 L.. István ***** válasza:
100%
Az elég széleskörű. Bűncselekményt még az írásos beleegyezéseddel sem követhet el senki ellened, ami nem számít annak az a ti dolgotok, ha a felek benne vannak. Szerintem.
2020. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A konszenzusos bdsm játékok teljesen jogszerűek. Néhány kivétel van, pl 8 napon túl gyógyuló sérülést még a partner kifejezett kérésére sem szabad okozni.
2020. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A nyolc napon túl sérülés elvileg felvethetne aggályokat, hiszen a sérülést magát orvosi látlelettel bizonyíthatja, a konszenzust utólag már nehezebb igazolni.

Gyakorlatilag persze pont az a lényeg, hogy ez egy mélyen bizalmi játék, és az etikai rész arról szól hogy ezzel nem szabad visszaélni, és akivel kialakult egy ilyen bizalmi kapcsolat, az nem is fog.

2020. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
84%
Hm,engem rendszeresen éget cigivel az Úrnőm,én kérem,soha meg sem fordulna hogy feljelentsem!Akkor van gáz ha valakinek akarata ellenére 8napon túl gyögyuló sérülést okoznak!
2020. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez olyan dolog, hogy míg közös megegyezés alapján történnek a dolgok, addig a résztvevőkre tartozik, hogy mit vállalnak be vagy sem.
2020. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
ha pl úgy elfenekelem a barátnőmet hogy szépen belilul a feneke azért nem fognak felelőségre vonni hiába több mint nyolc nap mire elmúlik
2020. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!