Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » GDPR szempontból nem nonszensz...

GDPR szempontból nem nonszensz hogy a főnök a PRIVÁT mobilszámomat kiadta más munkatársaknak, sőt külsős ügyfeleknek? Engedélyem nélkül?

Figyelt kérdés

A szám nem céges hanem az én privát mobilom. Evidensen ő, a főnök tudja, én adtam meg neki még az állásinterjú idején. Azon hívott be.

Na de ez nem jelenti azt hogy neki megadom és ő az én engedélyem akár megkérdezésem nélkül akárkinek adogatja tovább. Kolleag külsős kollega akár ügyfél is.

Nem erről szólna a GDPR? Én az adatok KEZELÉSÉRE adtam neki felhatalmazást (vagyis a tárolásra) és nem a megosztásra.



Ja és a privát email címemet is osztogatta de azt pont leszarom, nyitok egy másik gmailt a régit meg nem nézem többé aztán oda lehet írogatni nyugodtan.


Na de a mobilszám az más. Most igényeljek új számot 6000-ért a szolgáltatótól emiatt? lehet ez lesz!


De nem épp erről szólna a GDPR? Hogy amit a főnök csinált a legszigorúbban TILOS?


2020. jún. 10. 09:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"keletkezett barmi bajod abbol hogy par ember megtudta a szamod?"


Hívások vasárnap , késő este, kora reggel nyaralás alatt, stb..


Igen képződött. De holnaptól nem fog képződni. Mert megyek a vodához, 6000 ft új sim kártya és a számát SENKINEK oda nem adom.

2020. jún. 10. 15:26
 12/14 anonim ***** válasza:
4500-ért adnak új simet a vodánál, de a telefonszámot amúgy ingyen le lehet cserélni
2020. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"4500-ért adnak új simet a vodánál"



Kivéve ha UPC Freedom-os voltál.... már megint hűde bölcset böfögtünk ide nulla előismerettel

2020. jún. 10. 18:23
 14/14 anonim ***** válasza:
attól, hogy te összehazudsz itt minden szarságot, még nem lesz igaz
2020. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!