Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy pszichopata a barátnőm...

Egy pszichopata a barátnőm gyerekének az apja. Lehet távoltartási végzést kérni?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről van szó. Teherbeesett egy pszichopatától. Egyik pillanatban normálisan ír neki, másikban már elhordja minden büdös ku..nak. Borzalmas dolgokat mond neki, fenyegeti, figyeli a lakásában. Az én kapcsolatomat is tönkre akarta tenni. Elvette barátnőm telefonját és az összes telefonszámot kimásolta belőle és hívogatja a barátait. Engem is többek között, letiltottam de rengetegszer cserél számot és először nyilván nem tudom ki az, csak utána tudom mindig tiltani. Megkértem páromat, hogy küldje el a francba. Azóta tudja az ő számát is és olyan szövegekkel hívogatja, hogy én megcsalom meg ilyenek.

Tényleg mintha az oviban lennénk. Ezzel a barátnőmet akarja tönkretenni, azt akarja, hogy senki ne álljon szóba vele és rá legyen utalva.

Mit lehet tenni ilyen esetben? Mivel vér még nem folyt, a rendőrség nem csinál semmit. Szerintem ez kimeríti a zaklatás fogalmát.

A gyerekkel kapcsolatban is olyanokat mond neki, hogy kitapossa belőle, meg hogy adhatna neki kannásbort és meg is dögölhetne stb.


Ja a barátnőm 33, a pasi valami 22 éves.



2020. jún. 10. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nos, ilyen pasitól értelmes ember nem vállal gyereket....

Amúgy meg ha a rendőrség nem csinál semmit, akkor nyilván a távoktatási végzést se fogja megkapni

2020. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentést tenni ellene zaklatás miatt.
2020. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd rúgja ki a pasit, szakítson meg vele minden kapcsolatot. A gyerekvállalást, ha teheti, gondolja át.

A rendőrségen meg tegyen feljelentést, gyűjtse össze a bizonyítékokat, mindannyiszor, ahányszor fenyegeti, újra és újra.

2020. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sajnos becsúszott. És mivel barátnőmnek volt egy abortusza évekkel ezelőtt és benne van a korban, ezért megtartotta.
2020. jún. 10. 12:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megmondom neki! Ment a zöld!
2020. jún. 10. 12:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a része, hogy nem csinál semmit a rendőrség hazugság. Barátnőd mondta ezt neked, akkor a szemedbe hazudott.

Szoktak már ilyenért intézkedni. Tudom, mert csaj ismerősömnek is volt ilyen zaklatója, mikor bement a rendőrségre egyből intézkedtek és nem sokkal rá a távoltartási is meg volt állapítva neki.

Utána meg nyugodtan zaklathatja a barátnődet, ő betelefonál, elmondja mi van, távoltartásit megszegte viszik is be a rendőrök.

2020. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És van erről szakvélemény pszichopata? Lehetne ajánlani az arcnak valami politikai vagy cégvezetői pályát, ezeknél ugyanis a pszichopaták nagyon sikeresek tudnak lenni.
2020. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, hülye volt a barátnőd...
2020. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Telefonra rakj fel valami telefonhívás rögzítőt és amikor felhív a pali, közöld vele, hogy felveszed az egész beszélgetést (fontos a későbbi feljelentés szempontjából). Ha még így is zaklat/fenyegetőzik, akkor máris mehetsz a rendőrségre a felvétellel.
2020. jún. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
...ja és érdemes az elején tenni a hülyét, amikor felhív, hogy nem tudod, hogy ki van a vonal másik végén, szóval mutatkozzon be (vedd rá, hogy mondja ki a teljes nevét). Ez is egy bizonyító erejű dolog, hogy tényleg a szóban forgó személy hívott.
2020. jún. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!