Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pszichopatává tehet a terhesség?

Pszichopatává tehet a terhesség?

Figyelt kérdés
Érzelmileg eléggé megvisel a terhesség. Nem gyakran, de előfordult, hogy mindenkire megharagudtam, és minden kapcsolatomat fel akartam számolni, majd nyomtalanul eltűnt ez a dolog, aztán megint előjött? Néha kicsit félek magamtól, olyan gondolataim vannak. Meg lehet előzni valahogy, vagy csak hullassam a könnyeimet és várjam, hogy elmúljon. Most amúgy jól vagyok, de nem szeretném újra átélni, hátha van valami egyszerű megoldás?
2018. febr. 16. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tesz jót a babának. Talán elég, ha erre gondolsz. Olvass egy jó könyvet, tereld el a gondolataidat. Ha megszületik a babád, akkor mit fogsz majd csinálni? Fenekestül felforgatja az életedet. Próbáld meg összeszedni magad, hogy fel legyél készülve, amikor majd megszületik.
2018. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hormonok miatt érezhetsz így, ne képzelődjél és ne találgass. Citromfű teát nyugodtan ihatsz, az nyugtató hatással van és terhesen is lehet inni, ha mindenképpen tenni akarsz valamit. Ha szülés után is maradna, akkor kérd szakember segítségét. Teljesen természetes dolog, ha a hormonok teszik, de ne agyalj ezen a saját és a babád érdekében sem. Ott lesz ő, meg a szoptatás és az éjszakai felkelések, meg ki tudja még mi, összeszedettnek és nyugodtnak kell lenned. Ha most nyugtalan, ideges vagy, a babád is az lesz. Legyél harmóniában önmagaddal, a babádra koncentrálj szülés után is. Használd ki, hogy ez a természetes, tehát nyugodtan tudod hanyagolni az embereket, ha neked éppen úgy esik jól.
2018. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem akartad ezt a babát? Hány éves vagy? Házasságban élsz? Milyen a kapcsolatotok?

Általában aki jó kapcsolatban, a párjával várja a kívánt gyermeket, azt nem viseli meg a terhesség ennyire.

Én imádtam terhesnek lenni, szinte a fellegekben jártam, úgy örültem.

Szerintem menj orvoshoz, pszichológus, pszichiáter, hasonlókhoz.Nem természetes amit csinálsz, ez még fokozódhat, ha meglesz a baba, de akkor már ezt nem lehet, miatta rendbe kell raknod magad érzelmileg.

2018. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Férjnél vagyok, 2. gyerek lesz, jó a kapcsolatunk, 40 éves vagyok. Ő szokott segíteni, amikor kiborulok. De már sokszor megbántottam. És tudom milyen a gyerekvállalás, csak azt nem hogy most mit kezdjek magammal. Mert most teljesen normális vagyok, és jól érzem magam, de nem tudom vállalni a felelősséget a holnapért.

Az ész érvek nem segítenek, de a citromfű teát kipróbálom.


Esetleg még valami gyógynövény vagy illóolaj, vagy természetgyógyászati ötlet?

2018. febr. 17. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, JÓ MINŐSÉGŰ omega 3 halolaj kapszula, az idegrendszerre nagyon jótékony hatással van! Szülés utáni depresszióra is nagyon jó!
2018. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Omega3:szedheted terhesen, a gyerek is okos lesz tőle

Magnézium+B6:nekem terhesen nagy dózisban kellett szednem, feszültségre nagyon jó!

De orvosoddal beszéld meg, mielőtt szeded!

2018. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Femibiont szedtem, az együtt van a halolajjal, a kislányom okos, de nem gondolnám, hogy a halolajtól lett az. :-D Akkor a Japánoktól kerülne ki a legtöbb Nobel-díjas vagy a Norvégoktól vagy Alaszkából vagy az Olaszországból. De félretéve a viccet, biztos jót tesz. Magnosolv-ot én is szedtem, jót tesz az idegrendszernek valóban és terhesként egy zacskóval kellett fogasztanom, de ha jól emlékszem, terhesség végén le kell vele állni a szülés miatt.
2018. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!