Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakit kiraknak Napiszarra...

Ha valakit kiraknak Napiszarra az bűntetést von maga után?

Figyelt kérdés
Nem szokásom ilyet tenni, de van egy volt csajom akivel rendesen összekaptunk, mert átvert. Ha én küldenék be oda privát képeket, videókat róla abból bajom lehetne? Hogy tudná bizonyítani, hogy én küldtem be?

2020. jún. 25. 23:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj, hogy mindig van olyan dolog amire nem figyelsz, még akkor sem amikor azt gondolod, hogy eléggé óvatos voltál :D

Ha én lennék ez a csaj, akkor könnyen be tudnám bizonyítani, hogy ezt te tetted, mégpedig úgy, hogy a bizonyítékok a saját kezedben lennének :D

Elég egyszerű ezt bebizonyítani, hiába a VPN :D

De nem írom le, csak azért, hogy aki ennyire hülye, az ne tudjon erre rákészülni, és kapja meg érte amit érdemel.

2020. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
58%

Ritka hülye vagy, még ha szórakozol is a VPN-el, ajánlom picit tanulmányozd a témakört, mac adress alapján olyan simán meg lehet találni ha akarnak mint annak a rendje.


Arról nem beszélve, hogy a csajnak is van annyi esze, hogy felismeri, na vajon azt pont ki csinálta, onnan meg senkinek nem magyarázod be, hogy nem tőled származik.


A gerinc hiányáról meg jobb nem is beszélni. :D

2020. jún. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!