Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a társkeresős képemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a társkeresős képemet kirakják napiszarra az gáz?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gáz
2017. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé
2017. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az egy nagyon rosszul sikerült kép lehetett, mert feszengős romákon és ribiken kívül ott mást nem nagyon látni.
2017. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld el kérlek!
2017. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos amit egyszer felraksz magadról, azzal simán visszaélhetnek.

Válogasd meg miket teszel ki magadról.

Egy egyszerű szelfi valamilyen semleges háttér előtt tökéletes.Azzal nem hiszem, hogy bárki visszaélne

2017. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért tették ki. Régebben tényleg csak a rohadt gáz képeket tették ki, manapság meg mindent, amire az új szerkesztők recskáznak, akkor is, ha a kép nem gáz, hanem mondjuk csak épp egy nagyobb mellű lánynak egy nyári normális kivágású pólóban picit jobban látszik a mellvájata... most visszalapoztam 3-4 oldalt, és legalább 3 olyan képet láttam, amit én nem tettem volna ki.


Sztem gondold végig, hogy gáz-e a fotó. Ha igen (pl. tényleg túl k...s öltözék, gagyi tükörszelfi a háttérben wc-papírral, pénzzel rajoskodó romás meg ilyesmik), akkor gáz. Ha nem, akkor tojni kell bele.

2017. dec. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!