Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gyermekelhelyezési per?

Gyermekelhelyezési per?

Figyelt kérdés

A gyermekem már úgy született, hogy az édesapja elhagyott bennünket. Együtt éltünk az ő házában de időközben meggondolta magát, hogy mégis más nővel élné le az életét. Miután a gyermek megszületett én vissza mentem dolgozni, ő pedig bölcsődés lett. Vettem egy házat, kicsinositottam. A gyerektarás rendszeresen fizeti illetve látogatta a gyermeket de sosem vitte el sehova sem. Nehezen viseli mert erre a nagyszülők kényszerítik.

Miután kiderült hogy a mostani párommal aki jóban rosszaban velünk volt, és sajátjaként szereti a gyermekem össze akarjuk kötni az életünket,bíróságra ment hogy a gyermek mégiscsak kell neki és inkább nala legyen elhelyezve. Mert nehogy egy idegen férfi nevelje. (2 éves kora óta neveli és már iskolás). Ebben az esetben milyen eselyekkel indul az apa? Az ügyvédem szerint nem sokkal de gyakorlati példát a sajat szememmel meg nem láttam.



2020. júl. 5. 15:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Idegen emberek facebook profiljaval jelölget ismerősnek a facebookon. Hatha majd leallok vadidegen emberekkel.... Nagyon el vagyok keseredve, és megdöbbenve hogy egy ember akit egykor szerettem es tiszteltem ilyenre képes.
2020. júl. 5. 16:20
 12/22 A kérdező kommentje:
És igen...kocsmazik, iszik. A nőket úgy váltogatja ahogy más a törlőruhát.
2020. júl. 5. 16:22
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
0 az esélye.
2020. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg teljesen mindegy mivel jön elő. Amúgy meg simán megmondod a bíróságon, hogy eddig nem is érdekelte a gyerek, csak rajtad akar bosszútállni
2020. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14%

A magyar jogrend szerint, nagyon jók az esélyei, ha van ismerőse az ítélőszékben.

Ha nincs, akkor 0%.

2020. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már rég feljelentettem volna zaklatásért, és rágalmazásért. Gondolom tanúkkal is tudnád bizonyítani az igazadat. Ne hagyd magad.
2020. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én meg szépen kérnék egy távoltartási végzést, meg felügyelt láthatást. A munka mellett gondolom a gyerek el van látva, szeretve van, és minden adott a megfelelő fejlődéséhez.
2020. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Természetesen el van látva. Kiegyensúlyozott, boldog gyermekkora van tele élményekkel, szeretettel. Milyen a felügyelt láthatás? Hogy ott ülök velük? A távoltartási vegzést nem adnak csak úgy szerintem bemondásra. Hogyan bizonyitsam be hogy pl kémkedik utánam?
2020. júl. 5. 19:36
 19/22 anonim ***** válasza:
Felügyeltnél a gyámhatóságon találkoznak egy ott dolgozó jelenlétében, pár órára. Bizonyítani a zaklatást: kamerafelvétel a munkahelyednél, ha van akkora hülye, akkor az általa készített lesifotókkal, messenger üzenetekkel stb lehet bizonyítani. Házastársi örökbefogadáson nem gondolkodtatok még el?
2020. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nálunk az örökbefogadással sem lenne probléma sőt beszéltünk is már róla de az édesapja nem fog lemondani róla. Ebben biztos vagyok.
2020. júl. 5. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!