Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sérült csomagolású élelmiszer...

Sérült csomagolású élelmiszer egy boltban! Nem szabálytalan?

Figyelt kérdés
Egyik nap voltam egy állateledelesnél, és láttam, hogy pár jutalomfalat zacskója vissza volt celluxozva, feltételezem, megsérült szállítás közben, vagy egy vásárló kezdte ki a zacsit. Mindenesetre én kicsit furcsának találtam az esetet, mert én ha főnök lennék, biztos nem engedném meg, hogy ilyen árut tegyenek ki.

2020. júl. 9. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Újjab agymenés?

Ez hol élelmiszer?

2020. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha le volt árazva akkor azzal kompenzálják a sérülést. Ez nem élelmiszer, ez állateledel. Gondolom száríz.

Tényleg nem biztos hogy jó azt megvenni, de ha valaki látja és mégis megveszi a kedvezmény miatt, akkor semmi gond vele.

Rendesen élelmiszer esetén csak akkor lehet ilyet tenni ha a beltartalom ettől nem szennyeződhet el. Pl. ha a külső papír csomagolás megsérül egy amúgy zárt doboz körül csokinál vagy joghurtnál, darabonként csomagolt cukorkánál. De ha kiszakad egy csomag száraztészta, akkor azt nem lehet celluxszal lezárva eladni, még olcsóbban sem.

2020. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te kutyakaját szoktál vacsizni?
2020. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!