Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha nem kapom meg a fizut,...

Ha nem kapom meg a fizut, akkor hova kell menni?

Figyelt kérdés
a munkáltatótól megkaptam a fizu 25% át, az államtól a 75%ot nem. 10. èig kellett volna mehjönnie de ma sem jött meg. lassan a felmondáson gondolkozom...
2020. júl. 17. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
És ha ezek szerint az Állam nem fizetett, a munkáltató meg igen, akkor miért is lenne jó a felmondás? :D Meséld már el, mi a logika e mögött.
2020. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Munkáltatóhoz kell menni, vagy annak könyvelőjéhez. Megkérdezni, hogy igényelték a bértámogatást vagy nem?

Nekem 29.000-et utaltak, a céghez majd bemegyek, amikor kedvem lesz. Közben eljárok meszekolni, mert 60.000 csak a rezsi, amit a postán minden hónapban be kell fizetnem. A közmű cégek nem várják meg az állami támogatásomat.

Így jártunk.

2020. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kedves 1. válaszoló:

1: lehet hogy te igen, nekem szokásom ingyen dolgozni, mivel vannak szàmláim.

2: tudok olyan helyre menni ahol megkapom a tisztessèges bèrem.

3: eddig azèrt nem mondtam fel mert a számlákat albèrletet fizettem, illetve szeretem a munkám.

4:eddig voltak minusz óráim, kb 25 óra.... ès igen azt ingyen dolgoztatnák le, csùsztatás nèven.... jah ès nem kaptam meg azt a pènzt se, de mivel nem dolgoztam az nem èrdekel... (nincs túlóra pènz, az állam nem fizeti)

5 előző hónapban 450ft os az órabèrem ami a tisztessèges munkára kevès... mivel kitalálták higy a havi negyven óra helyett 129 órát dolgozhatok.... mivel aug. a lemaradást hozom be.... valaki 1 hónapot maradt otthon mert nem volt munka, neki 160 órát kell ledolgoznia, persze pènz neki sincs....

2020. júl. 18. 22:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!