Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Érdemes feljelenteni az...

Érdemes feljelenteni az alábbi esetben az autóst?

Figyelt kérdés
Szembejött velem egy autós a saját forgalmi sávjban. Én értelemszerűen vele szemben kerékpárral a szembe sávban az út szélére húzódva.. Az autós előtt álltak a saját sávjában (leparkoltak mert pakoltak), Így muszáj volt megállnia. Indexelt , hogy ki akarja őket kerülni, amit meg is tett úgy, hogy átjött az én sávomba, de közben én jöttem vele szemben. Lassanjött, nem akadályozott a haladásban, de ez akkor sem normális szerintem.
2020. júl. 28. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Menj el egy kressztanfolyamra, ahogy az összes többi biciklisnek is szüksége lenne rá!

Amúgy jelentsd fel én szurkolok!!!

2020. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Fu de buta vagy.
2020. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Miért vagyok buta? Látta, hogy jövök, elis haladt mellettem x0 cm távolságra,meg a parkoló autó mellett, aztán tért vissza a saját sávjába.
2020. júl. 28. 18:33
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Tehát szabályosan közlekedett...

én is a kresz tanfolyamot javaslom neked.

2020. júl. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szabályosan közlekedett (szerinted) , de mivel én a szembesávban jöttem vele szemben, és én is a szemben lévő parkoló autóval egy vonalba voltam, ő meg kettőnk között hajtott el, meg sem várva azt, hogy elhaladjak, utána kerülje ki a parkoló autót. Nekem lett volna elsőbbségem nem?
2020. júl. 28. 19:02
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Szabályosan közlekedett.
2020. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak azért mert kerékpáros vagyok muszáj hülyének lennetek. Értem. :)
2020. júl. 28. 19:55
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Ja mindenki hülye, csak te nem!

Amúgy mi még nem is ültünk kerékpáron, az is ugyan az mint a bicikli nem?

2020. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mondd már meg, hogy nem a szemben jövőnek van elsőbbsége, ha kanyarodni, vagy előzni alarsz? Vagy te frontálisan belehajtasu egy szemből érkező autóba is akár? Kezetfoghatsz...
2020. júl. 28. 20:15
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
Szerinted milyen szabálytalanságot követett el??
2020. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!