Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kire hagyjon mindent a végrend...

Kire hagyjon mindent a végrendeletében?

Figyelt kérdés
Ingóságot és ingatlant abban az esetben, ha nem születik gyermek, kire szokták hagyni? Sajnos ebben az esetben az illetőnek se testvére se rokonai, de nem akarja hogy elpocsékolódjon egy élet munkája.

2020. aug. 5. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Akire akarja
2020. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 alletta ***** válasza:
80%
talán egy szívéhez közelálló alapítványra. járjon utána, hogy tisztességesen fogják kezelni az örökölt részt, nem valami lenyúlós, kamu alapítványra bízni.
2020. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
84%
Szerintem bárkire. Nem biztos, szerintem akár egy menhelyre, alapítványra is hagyhatnád, aztán az abból befolyó pénzből tudnának fejlődni.
2020. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Csak tudja, hogy ki az a személy, akire szívesen hagyná a dolgait.
2020. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

En ilyen ember vagyok. Nem vagyok paranoid, de negyven folott szult regi baratnom mikor felvette velem a kapcsolatot, lehetett erezni, hogy szamitas van benne, arra utazik, hogy beleszeressek a gyerekbe es vegrendelkezzek a javara.

Elmenekultem. Talan kesobb megismerek egy csaladot, valakit, akinek onkent vegrendelkezek a javara.

En most altalam hitelesnek tartott intezmenyek javara vegrendelkeztem. De a jovoben, ha megismerek valaki, akkor atirom a vegrendeletem.

Viszont az is lehet, hogy elutazgatom mindenem, plane ha gyogyithatatlan beteg lennek.

Szoval en jotekony celra vegrendelkeznek a helyedben, es kesobb valtoztatnek akar.

Vagy ingatlanert eletjaradekot, ha idos leszel.

2020. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a legjobb megoldás egy eltartási szerzödés megbízható fiatalabb párral.
2020. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Én tuti, hogy nem alapítványra hagynám. Keresnék egy tisztességes családot, akik esetleg önhibájukon kívül nehéz helyheztbe kerültek és nekik adnám.
2020. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

5-os vagyok a 0%-ommal.Nem alapitvany javara vegrendelkeztem, de hospice es mas egeszsegugyi intezmeny.

Visszataszito lehet masnak, hogy nem egy potyaleso regi ismerosom felrenevelt gyereket tekintem orokosomnek, es az is, hogy rakosan vilagjarasra koltenem.

2020. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Na a hospice az jó, nekik én is adnám, de más lehúzós alapítványnak nem.
2020. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Éld az életed, és ne a végrendeleten törd a fejed. Abból hozz ki a legtöbbet, amiben élsz.
2020. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!