Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogban nem vagyok járatos....

Jogban nem vagyok járatos. Kérdezem azt, hogy a munkaadóm emailben küldte meg részemre, a felmondásomat, ami hozzám nem érkezett meg az email címemre. Törvényesen járt el a munkaadóm?

Figyelt kérdés
Mivel a munkaadómat postai levélben tértivevényesen,írásban felszólítottam a ki nem fizetett órák, és a túlóra pótlék kifizetésére, ezért állítólag a munkaadóm felmondását emailben küldte meg részemre, amit nem kaptam meg.Ezért perelni fogom a munkaadómat. Kérek egy kis javaslatot, hogy mit kell, hogyan kell kinéznie egy bírósági beadványnak? Nagyon szépen köszönöm a segítést!
2020. aug. 8. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha küldtek felmondási papírt akkor hogy lehet hogy nem kaptad meg? Egyáltalán honnan tudsz erről hogy kaptál? A munkáltatódtól kérd el személyesen kinyomtatva és indoklást hogy miért mond fel neked. Azzal ügyvédhez mész, és majd ő elmondja mik a lehetőségek.
2020. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A munkadzerződést emailen nem lehet felmondani
2020. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert több email sem kapok meg, másoktól sem.A munkatársaim mondták, hogy amiért reklamáltam felmondott nekem a munkaadóm, emailben. Ez törvényes?
2020. aug. 8. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Törvényes abban az értelemben hogy nem büntetendő, de nem hivatalos, ha nem kaptad meg akkor mehetsz dolgozni mert nem történt meg a felmondás. Nem neked kell bizonyítani hogy megkaptad hanem neki.
2020. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!