Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rendőrgyilkosságért hány évet...

Rendőrgyilkosságért hány évet lehet kapni?

Figyelt kérdés
Súlyosbító körülmény ha az áldozat rendőr volt, és szolgálat közben ölték meg?

2020. aug. 10. 15:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
1980-ban felakasztották az embereket?
2020. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Igen, a 80as években volt még halálbüntetés.
2020. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
1988 július 14-én volt az utolsó akasztás Magyarországon. A rá következő évben eltörölték a halálbüntetést.
2020. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként úgy 10-15 év re tippelnék, a jogi részleteket nem ismerek, de a "sima" gyilkos tuti olcsóbban ússza meg. Ha valaki rendőrt gyilkol és ráadásul kitervelt módon, na az simán 15év fegyház... Nem sima börtön vagy "nyaraló"/fogház ...
2020. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%

Fegyházba nincs fűtés (SE), heti egyszer fürödhetsz.

Csakhogy tudd...


Szerintem az életed többet ér ennél.


Az meg már a másikfele, hogy megölöd a rendőrt, de mi van a családjával?


Gyerek, feleség, szülei...


A te hozzátartozóidról már nem is beszélve!

2020. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
21:08, tudod én csak egy kérdést tettem fel, nem áll szándékomban embert ölni!
2020. dec. 14. 21:38
 17/27 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon fontos, hogy féljük az istent. Az emberölés gondolata szóba sem kerülhet.
2020. dec. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
Az hogy nincs fűtés, legyen az bárhol, nem hihető részemről. Miért is ? Ha ez így lenne meghalnának az elítéltek túl gyorsan, így a büntetés nem érne célba.. Ez inkább riogatásként hat így a 21. században. Tény hogy vidéken ma is mindent eltüzelnek ami éghető, és nem hiszem ez valaha változna a következő évtizedben, de ez egy másik történet.
2020. dec. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

18/


Akkor ajánlok további tájékozódást ezügyben részedre, vannak dokumentumfilmek a témában és tanulmányok is.


Fegyházban szigorított részlegeknél "csillagba" komolyan nincs fűtés.


Télen max 15 fokba vagy ha megy fel lentről meleg az alsóbb szintekről, nyáron meg amennyit a nap fűt.


Nem fagysz meg, de sportos életmód, hidegbe éhesen baromi nehéz ám aludni, plusz kötelező munka van, hajnal 4 kor kelnek.


Börtönviseltek gyártják az asztalos keféket, fa vágódeszkákat, fakanalakat, jelenleg egészségügyi maszkokat is.


Örülsz ha mehetsz melózni, mert ott legalább nem kapsz hólyaghurutot vagy vesegyulladást kicsivel melegebb van mint a cellába.


Bár aki nagyon durva dolog miatt ül az nem is dolgozhat bent esetleg ha "előléptették" jó magaviselete miatt, ami abban nyilvánul meg, hogy rendben tartja a zárkáját, nem visz be semmit amit a szabályzat tilt plusz felnyomja azt akinél ilyesmiről tud.



Nincs itt már a demokráciába halálra ítélés, kinyírod te magad pár év után amúgyis.

2020. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan ismeretséged külföldön ahol el tudsz bújni és nincs kiadatás akkor esetleg lehet esély valamit alkotni.
2020. dec. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!