Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebből lehet bajom,látott a...

Ebből lehet bajom,látott a térfigyelő mindent amit történt?

Figyelt kérdés
A Telkemről hazafele jövet az utcán belém akart kötni egy valoszinűleg drogos lecsúszott ember. Vállal nekem jött,utána azt kiabálta miért mentem neki,higadtan mondtam,hogy te jöttél nekem koma.Haladtam tovább de szidkozodott jött utánam,volt nálam egy zsáktáska benne volt egy kis balta a rövid nyelű,behoztam pestre,mert az éle már elég rossz volt,ezért volt nálam,kivettem a táskából fejem fölé emeltem és azt mondtam nem hagysz békén szét hasitalak mint egy fát. Haladtam tovább de nem tettem vissza a táskába biztos ami biztos alapon,lobálva volt a kezemben ameddig át nem értem a zebrán,utána visszatettem a táskába.Ez fényes nappal volt,a térfigyelő kamerák gondolom látták mindezt,ebből nekem lehet valamilyen jogi problémám? Ja a zaklatom amint meglátta a baltát felhagyott az erösködéssel.Hihetetlen hogy ilyen a biztonság ma Magyarországon és ilyen eszközhoz kellett folyamodnom.
2020. szept. 4. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lesz, mivel a drogosnál se kés semmi nem volt, így már több mint jogos önvédelem amit csináltál. Viszont ha nem tesz feljelentést és nem is lett semmi belőle, akkor valószínű hogy nem lesz semmi.
2020. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De láthatóan rám akart támadni.Ha rámtámad valoszinű hogy fejem vágom,de ki nem ezt tette volna,?
2020. szept. 4. 19:42
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyébként vállalom a következményeket,a törvény miatt nem hagyom hogy egy ilyen senki nekem jöjjön.Nem tudom a rendörség miért nem szüri az ilyen állatokat,gondolom az uton többekbe is belekötött nem én voltam az egyetlen,de valaki a végén biztos megcsapja az lett a vége biztos.
2020. szept. 4. 19:45
 4/20 anonim ***** válasza:
#2 Megértelek, de akkor sem jogos önvédelem.
2020. szept. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ilyenkor mi a teendő?
2020. szept. 4. 19:46
 6/20 anonim ***** válasza:
Semmi. Majd ha vádlott leszel úgyis szólnak.
2020. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ezután gázspray lesz nálam és pofánfujom kapásból az ilyet,had tanuljon belőle.
2020. szept. 4. 19:48
 8/20 A kérdező kommentje:

---Majd ha vádlott leszel úgyis szólnak.---


Inkább legyek büszkén vádlott mint sérült,nem bántam meg.

2020. szept. 4. 19:49
 9/20 anonim ***** válasza:
Beszólogat egy drogos aki a lábán is alig tud menni, nagy sérült lehettél volna ám....
2020. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
azért állt a lábán,vagy te láttad mert ott voltál? hmm?
2020. szept. 4. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!