Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebből lehet bajom,látott a...

Ebből lehet bajom,látott a térfigyelő mindent amit történt?

Figyelt kérdés
A Telkemről hazafele jövet az utcán belém akart kötni egy valoszinűleg drogos lecsúszott ember. Vállal nekem jött,utána azt kiabálta miért mentem neki,higadtan mondtam,hogy te jöttél nekem koma.Haladtam tovább de szidkozodott jött utánam,volt nálam egy zsáktáska benne volt egy kis balta a rövid nyelű,behoztam pestre,mert az éle már elég rossz volt,ezért volt nálam,kivettem a táskából fejem fölé emeltem és azt mondtam nem hagysz békén szét hasitalak mint egy fát. Haladtam tovább de nem tettem vissza a táskába biztos ami biztos alapon,lobálva volt a kezemben ameddig át nem értem a zebrán,utána visszatettem a táskába.Ez fényes nappal volt,a térfigyelő kamerák gondolom látták mindezt,ebből nekem lehet valamilyen jogi problémám? Ja a zaklatom amint meglátta a baltát felhagyott az erösködéssel.Hihetetlen hogy ilyen a biztonság ma Magyarországon és ilyen eszközhoz kellett folyamodnom.
2020. szept. 4. 19:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
végén szegény drogost karolod fel? miért nem mész ki az utcára segiti nekik,adj pénzt nekik,stb ha ennyire szereted őket.Én nem sajnálom őket had hulljanak mint a falevél.
2020. szept. 4. 19:57
 12/20 anonim ***** válasza:
Én sem sajnálom őket, de nem is gyilkolnám.
2020. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én se gyilkolnám,nem erről van itt szó,ott van arra a bika,az majd negyedeli őket,mindenki drogozhatna ihatna,aki azt teszi megérdemli,de a járókelőket ne zaklassa mert egyszer olyanba akad mint én vagy rosszabba és akkor kijozanodáskor nem fogja tudni hogy hogy került a szemére a monokli.Én nem vagyok agressziv,de ha valaki ok nélkül belém köt,nem szokott jol járni,ezt ő is belátta a kis balta láttán.
2020. szept. 4. 20:41
 14/20 A kérdező kommentje:
szerintem a térfigyelősök is ha látták egyáltalán nevettek egyet amikor oda mértem neki,és megfutamodott mint egy kutya,azt hiszem hogy kiálltottam is egyet,már nem emlékszem,de ha látták hogy ez az ágról szakadt ott lödörög,és cseszegeti a járókelőket miért nem lépnek? Gondolom nem pont én voltam az egyetlen akivel szemétkedett.
2020. szept. 4. 20:43
 15/20 anonim válasza:

Nem is történt önvédelem, nem hogy nem jogos önvédelem.

Talán garázdaság, de lehet van erre speciális törvény.


Semmi tehendőd nincs, ha vádlott leszel úgyis felmentenek a végén, de kétlem hogy emberünk feljelentene téged, a kamerákat pedig alapból csak úgy nem nézegetik 0-24-ben.

2020. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is, ebből bajod csak akkor lesz ha feljelent, márpedig drogos állapotban nem beszámítható, és lehet nem is emlékszik majd az egészre.
2020. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Maximum akkor én is feljelentem garázdaságért,mert ő szemétkedett a járókelőkkel,részegen vagy drogosan,nem értem egy tornából felmentett ember erősre isza,drogozza magát,utána meg ha kikap akkor neki áll feljebb.Érdekes világ.
2020. szept. 5. 08:18
 18/20 anonim ***** válasza:
Neked mi bajod van? Az emberek többsége találkozik ilyen utcán kóborló szerencsétlen emberekkel, akiknek sajnos az az élet jutott, az ilyenek sosem beszámíthatóak. Nem kell itt dicsekedni a nemlétező erőddel, mert a balta nélkül nem biztos, hogy mentél volna bármire is. Becsületes ember vagy hős ezzel biztos nem leszel, felesleges lenne törvény elé vinni az ügyet.
2020. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
azért kellett a balta mert nem vagyok erős,ki állitotta ezt? becsületes sem akarok lenni,de ha valaki bekostól nem hagyom magamat,ebből a szutyokból meg embert kellett volna faragni a baltával ha már az intézet vagy a szülei nem tudtak.
2020. okt. 3. 08:43
 20/20 anonim ***** válasza:
És ha "embert faragtál volna belőle", mivel lett volna jobb a világ? Mert szerintem semmivel.
2020. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!