Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez befolyásoló tényező a...

Ez befolyásoló tényező a gyermekelhelyezésben?

Figyelt kérdés
3 éves lesz a gyermek januárban. Én adtam be a keresetet apuka ellen. A kérdésem az, hogy befolyásolja-e a bíró döntését az, hogy én a kicsivel egy 25nm-es házban lakom, apuka pedig egy fullos kb 150nm-es házban. Papíron én 3x annyit keresek, mint ő, de gondolom ez sem számít.
2020. szept. 7. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha biztosítottnak látszik, hogy mind érzelmileg, mind anyagilag tudsz gondoskodni a gyerekről, akkor 99 százalék, hogy te kapod meg, tekintve, hogy 3 éves.
2020. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Igen, mert el nem tudom képzelni, hogy egy ekkora "ház" normál állapotú legyen. Egyébként apuka akarja nevelni a gyereket?
2020. szept. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem számít a nagyság, ha megfelelő állapotban van, fűthető.
2020. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Itthon elég lazák a szabályok ha hajléktalanszállón élnél akkor is neked ítélnék.
2020. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Normál állapotú és igen van fűtés.

2-es: Túl féltékeny típus és szétválásunk után eléggé nehezen viselte, hogy nekem azóta már van más. Természetesen ott bánt ahol a legjobban fáj.. Mivel nyomós indoka nincs ellenem, így pont kapóra jött neki, hogy amikor egyik alkalommal épp jött hozzánk, akkor egy pohár sört kortyolgattam és azóta rám akasztotta az alkoholosta jelzőt, hogy a gyermek mellett iszok. Természetesen fogyasztok alkoholt max havi 2 alkalommal. Tőlem egy pszichológus is megvizsgálhat, hogy nem vagyok alkoholosta, állnék elébe, de a pszichológiai szakvizsgálaton ez úgyis kiderül.

Egyébként, hogy vizsgálják meg azt, hogy anyagilag tudok-e gondoskodni a gyerekről? Belenéznek a ruhásszekrényébe meg a hűtőbe, hogy van-e étel?

2020. szept. 7. 18:01
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

"Túl féltékeny típus" Tehát elcurvulva megcsaltad.

"ott bánt ahol a legjobban fáj.." - te is ott bántottad, a gyerekkel együtt.

Lehet -és reméljük-, neki ítélik a gyermeket.

2020. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nem csaltam meg, csak elhagytam mert nem tűrtem tovább a fizikai bántalmazást, ami végül sürgősségi műtéthez vezetett. Majd ezek után hagytam el. Köszönöm a meglátásod. Szép napot!
2020. szept. 7. 18:55
 8/15 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy a saját édesanyját és édesapját is bántalmazta, ami szakításunk után derült ki. Nem hiszem, hogy ott is megcsalásról lenne szó. A védőnő és a bölcsőde is mellettem van. Remélem én nyerek! Puszi
2020. szept. 7. 18:58
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Vert? Ha ez igaz lenne, nem aggódnál a gyerek elhelyezésért. Puszi.
2020. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
3db orvosi leletem van (fényképekkel mellékelve), hogy fizikai bántalmazás ért, de látlelet sosem készült, mert ha feljelentem még nagyobbat kapok. De az ügyvédem szerint ezekkel semmit nem érek.
2020. szept. 7. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!