Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Akik támogatják a drogliberali...

Akik támogatják a drogliberalizációt, miért nem állnak ki a szteroidok mellett?

Figyelt kérdés

Sokan pattognak, hogy legyen legális a fű, meg partidrogok. Most is volt BP-n egy üzlet ami ilyet akart árulni, de a rendőrök bezáratták rögtön a nyitás után és most mindenki fel van háborodva.

De az anabolikus szteroidokat mégis elítélik. A füvezés mivel jobb, mint a dopping?



2020. szept. 12. 17:37
1 2 3
 11/24 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Kérdező, én szedtem szteroid tartalmú gyógyszert...nem volt vidám...

Amúgy meg érdeklődj utána súlyemelő halt bele az anabolikák szedésébe...


Volt pár testépítő ismerősöm...rohadt jól néztek ki, buktak is rájuk a nők...csak nem tudtak kemény legények lenni...

2020. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#11

Dohányzásba hányan haltak bele?

2020. szept. 12. 20:43
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat kérdező. Szedni akarsz szteroidot, szedjél. Magadnak ártasz vele, senkit nem érdekel, hogy szeded-e vagy sem.
2020. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Micimacko67 ***** válasza:

Ebben igazad van...

Akkor szedd...a te dolgod!

Ha neked megéri, hogy amig szeded addig jól nézel ki, utána meg összeszakadsz...

2020. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Dehogynem, hisz illegális, nem is lehet beszerezni.

Én pl nem értem, hogy a füvet miért kéne legalizálni, meg ezek a francia bulldogosok is pattognak, hogy füves brownie-t akarnak enni.

Szóval ha betépni legális lesz akkor sportteljesítményt növelni miért ne lehessen?

2020. szept. 12. 20:48
 16/24 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Milyen sportteljesítményről beszélsz?

Abban mi a sport, hogy gyógyszerrel érsz el valamit?

2020. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Attól mert illegális, biztos vagyok benne, hogy ha megkérdezed valamelyik izomagyú kollégát a teremben, tud neked szerezni.

Egyébként meg - az egészségkárosító hatása mellett - azért illegális, mert azok, akik nem szedik, mert nem akarják tönkretenni magukat, vagy mert nem egy szertől akarnak jó eredményt elérni, hanem saját erőből, saját kitartásból, erőfeszítésből, azok hátrányba kerülnének azokkal szemben, akik meg tömik magulat ezzel.

2020. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

A szteroid nem arra való, hogy ettől legyél jobb. Ez azért van, hogy az ember bírja a keményebb edzéseket, gyorsabban lehessen regenerálódni, minél többet maxon lehessen pörögni

Naturálban figyelni kell arra, hogy ne edzd túl magad

2020. szept. 12. 21:25
 19/24 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Aha...

Szóval..az lesz a jobb...akinek jobb doppingszere....ebben mi a sport?

2020. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én erősebb akarok lenni.
2020. szept. 12. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!