Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rendes lesz vajon megint a...

Rendes lesz vajon megint a bírónő?

Figyelt kérdés

Egy ügyben vádlott vagyok. Már februárban az előkészítő űlés megvolt, lettek volna a tárgyalások, de a járványhelyzet miatt nem volt, de most lesz e hö végén, jövő hó elején kettő.


Amikor előkészítő űlés volt, akkor a bírónő nagyon rendes, kedves volt és nagyon szépen beszélt.


Szerintetek vajon, most a tárgyaláson is nagyon rendes lesz, akkor is, ha továbbra is állítom, hogy nem követtem el semmit vagy az ilyennel, ha az ügyészség vádol én pedig válgig állítom, hogy nem követtem el, akkor azzal felmérgesítem a bírónőt?


Csak azért kérdezem, mert láttam videót a romagyilkossági ügy tárgyalásáról és ott a bírónak a dokadik tárgyaláson már nem volt türelme senkihez.


Most itt a második alkalmakkor lehet rendes lesz vagy ha sok tárgyalás lesz miattam, lehet türelmetlen lesz? Mire számítsak?



2020. szept. 14. 18:25
 1/10 A kérdező kommentje:
*sokadik*
2020. szept. 14. 18:26
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy??? Kedvesen is elítélhet.
2020. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ítélet az soká lesz, ha lesz.

Még várható vagy hat tárgyalás, meg jön a másodfok, mert úgyis lesz fellebbezés.


Ha bűnösnek mond ki, én fellebbezek, ha felment, az ügyész fog fellebbezni.

2020. szept. 14. 19:07
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ja... még szeretkezni is akar veled.
2020. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy haverom aki végigpoénkodta a tárgyalásokat, és a bíró is jókat röhögött némelyik hülyeségén. Tök vidám hangulatban mentek a tárgyalások amikor őt hívta fel szólásra valamiért a bíró.


A vége felé a bíró is benyomott egy poént, amikor a haver pofátlanul megkérdezte (szemtelenségnek számít!) hogy mennyit fog kapni?


A bíró válasza: Tchibo. Mikor a haver megkérdezte hogy az mit jelent, a bíró megmagyarázta: a legtöbb, mi adható!


Rajta kívül mindenki szakadt a röhögéstől. XD

2020. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez jóóó ötös :DDD
2020. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez majd aznap kiderül. Elég ha bal lábbal kell fel előtte reggel.
2020. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megtörtént eset. Ítélethirdetés előtt megjelentek a bv-s fiúk vezetőszárral bilinccsel. A vádlott bepánikolt hiszti rohamot kapott hogy érte jöttek jaj mi lesz, börtönbe kerül stb. A bírónő megnyugtatta:” Mondtam már ítéletet?! Nem. Addig kár foglalkozni kik vannak még a teremben. Még az is lehet hogy ön fel lesz mentve és ezek fiúk fölöslegesen fáradtak ide illetve csak azért hogy lássák önt kisétálni szabadon” Nyilván a bv-sek sem tudhatták mi lesz az ítélet de annyira megkönnyebbült a bírónő szövegén a vádlott hogy azért jobbnak látták feszesebben beállni az ajtó elé..... Aztán közt az ítélet és igen sok év lett kiszabva benne
2020. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt a Tchibo-zást Magda Marinkó is elsütötte mikor a média kiváncsi volt, hogy ő mire számít. Kérdés ki az igazi poéngyáros, melyik volt hamarabb
2020. szept. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5, #9-nek:


Eleve Marinko-tól származik az alappoén, csak akkoriban még nem volt annyira közismert. ('96) Ezért, és azért is ütött nagyot a poén, mert egy bíró sütötte el!


#8-nak:


A rutinosak tárgyalási szünetet kérnek hasmenés címén! XD

2020. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!