Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A mai nap egy ismeretlen...

A mai nap egy ismeretlen számról volt egy hívásom, melyben a hívó kükönbözö dolgokkal vádolt. Utólag beazonosítottam, egy előre felvett hangott játszottak be a JokesPhone alkalmazással és rögzítették a hangom. Történt törvény sértés?

Figyelt kérdés
Ha teszek egy feljelentést, elutasítják rögtön vagy van értelme megtenni a feljelentést?
2020. szept. 18. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Hagyd a fenébe, ha nem fenyegettek meg halálosan. Nem kell mellre szívni az ilyeneket, ha legközelebb is hív ordítsd bele hogy ANYÁD.
2020. szept. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot, de inkább az eredeti kérdésre szeretnék vákaszt.
2020. szept. 18. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Valaki imserosod megszivatod? Lehet legjobb haverod.. annyira bant h bosszut akarsz allni?
2020. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából fogalmam sincs, hogy ki lehet az.


Senki sincs az ismerettségi körömben, akiről el tudnám képzelni, hogy ilyennel szórakozna. A telefonszámom is titkosított.


Viszont óraadóként dolgozom egy középiskolában és most néztem meg a Krétában, nyilvánosként töltötték fel a telefonszámom, így bárki látja, aki belép az intézményből...

2020. szept. 18. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem keresd meg a rendőrséget. Veszteni valód nincs. Azaz nem neked van félnivalód a következményektől.
2020. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

“ néztem meg a Krétában, nyilvánosként töltötték fel a telefonszámom,”

Adatvédelmi törvényt nem ismeri az intézmény?

2020. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Akkor 2 dolog van:

Feljelenteni azt a ilettőt,meg a sulit.A illetőt azért meg zaklatott,a sulit azér mert adatodat nem tartotta titkokban

2020. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!