Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Franciaországban, Németországb...

Franciaországban, Németországban, Angliában most komolyan meg lesz tiltva, hogy a valaki a nem vele élő barátnőjével/pasijával találkozzon?

Figyelt kérdés

Át sem mehetnek egymáshoz, utcán nem találkozhatnak. Ezt hogy tartatják be, és ezt mennyire gondolják komolyan?


Ez a demokratikus nyugat?



2020. okt. 29. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

A közérdek a demokráciában is felülírja az egyéni érdekeket.

Nálunk is volt ilyen tavasszal, és most is sokkal nagyobb korlátozások kellenének.

2020. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ilyenröl nincs szól egy pár tagjai találkozhatnak továbbra is.
2020. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Sajnálatos, hogy egy tényszerű válasz csak lepontozást érdemel.

A demokráciába az is beletartozik, hogy a járványt kézben kell tartani, lehetőleg minél több embert megkímélni a betegségtől, haláltól. Ez magasabb érdek, mint egyes emberek érdeke.

Nekem is jogom van az egészséghez, demokratikus jogom, és neked nincs jogod engem veszélynek kitenni.

És az is tény, hogy tavasszal nálunk is volt ilyen korlátozás.

2020. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Én a "demokratikus Nyugaton" élek, itt egy családhoz tartozó emberek bármikor találkozhatnak, egy pár tagjai bármikor megláotgathatják egymást, lehetnek együtt, ez nincs megtiltva!

Ne akarj provokálni, amikor nem vagy képben.

2020. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves 1.és 3.

Igaz hogy ég kell oldani ajárványtde ez én jelenti azt hogy az emberi kapcsolatokat szét kell szakítani és az embereket magányos, depressziós zombivá degradálni. Nem tudom van-e nem veled élő párod de ha an akkor képzeld el milyen lehet hogy a kormány egyszer csak azt mondja egy nyimnyom vírusra hivatkozva hogy nem találkozhattok mert az veszélyes.

Az ember társas lény, a magányt nagyon kevesek bírják és azok is nehezen. Ezt kéne megérteni.

2020. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

"Kedves 1.és 3.


Igaz hogy ég kell oldani ajárványtde ez én jelenti azt hogy az emberi kapcsolatokat szét kell szakítani és az embereket magányos, depressziós zombivá degradálni. Nem tudom van-e nem veled élő párod de ha an akkor képzeld el milyen lehet hogy a kormány egyszer csak azt mondja egy nyimnyom vírusra hivatkozva hogy nem találkozhattok mert az veszélyes.


Az ember társas lény, a magányt nagyon kevesek bírják és azok is nehezen. Ezt kéne megérteni"


Nem mondtam, hogy nincs így. A kérdező egy politikai kérdést fogalmazott meg. Jelesen, a demokráciával mennyire összegeztethető intézkedés. Teljes mértékben az, és a hatalom is tudja, áldozatvállalásokkal jár.

2020. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Angliában vagyok, semmi ilyesmi nincsen. Pl: Tegnap is kocsma túrán voltunk 😂
2020. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 elvileg van. Most az hogy senkit sem érdekel már más kérdés 😂
2020. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Anglia:

tier 1: 6 ember találkozhat kint vagy bent

tier2: 6 ember csak kint találkozhat bent nem, nincsen ott alvós buli

tie3: se utcán se házon belül ne lehet találkozni olyannal aki nem a háztartásodban lakik. Azok a kocsmák amik nem szolgálnak fel "normális" ételt nem lehetnek nyitva.

2020. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!