Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik az elhetobb orszag...

Melyik az elhetobb orszag ezek kozul? Nemetorszag, Franciaorszag, Oroszorszag?

Figyelt kérdés

Melyik az elhetobb, melyikbe tobb a lehetoseg, melyik a legbiztonsagosabb jelenleg? Igen, tudom, hogy manapsag mar sehol sem biztonsagos, de azert probaljatok normalis valaszokat adni kerlek.

Ez a 3 orszag az amiben gondolkozok szoval lecci ne irjatok olyan valaszokat, hogy egyik se.

Ha e kozul a 3 orszag kozul valasztok akkor szerintetek melyik lenne a legjobb valasztas es miert pont az?


A normalis, megerto valaszokat elore is koszonom mindenkinek! :)



2018. aug. 1. 19:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
57%
Európainak az Oroszt nehéz lenne megszokni. Szerintem akár Német,akár Francia, csak vidéken, kisvárosban legyél. Párizsban biztos nem biztonságos.
2018. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%

Huha... nekem legjobb barátnőm Németországban él és ő utálja, hiába keresnek jól az emberek... azért ott vannak dolgok... (persze magyarok közül páran biztos szeretnek ott élni)

Franciországról és Olaszországról nincs különösebb infóm. De ha döntesz egy ország mellett akkor váhj bele még a nyelvtanulásba mielőtt kimész.


Sok sikert!

2018. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Oroszország*
2018. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%

Amikor oroszországot fölvetted a listádra, illetve amikor a biztonságot kezdted el feszegetni, onnantól kilóg a lóláb.

Vagy tapló iskolábkba jártál, vagy rossz környezetben szocializálódtál, vagy gazemberek fizetnek azért, hogy ferdíts és összemocskold a közéletet.

2018. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Én első körben mindig azt nézem, hogy milyen nyelven tudok kommunikálni. Mert akárhová megy az ember a nagy világban a nyelv a legfontosabb. Ha jól tudnék oroszul akkor egyértelmű, hogy Oroszországba mennék. Én úgy látom, hogy bár baromi drága ország, de a legbiztonságosabb is (voltam kint fél évig)

Ha jól beszélnék franciául, akkor Franciaországba mennék. De oda csakis vidékid kisvárosokba. Messziről elkerülném Párizst, és a nagyobb városokat.

Ha németül tudnák akkor Németország lenne a cél. De oda is kisebb városokba. Szóval a kérdés az, hogy milyen nyelven tudsz beszélni? Mert az angol nyelvvel nem sokra mész az oroszoknál, franciáknál.

2018. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen 1. es 2. valaszolo.

4. valaszolo, ugy latszik nem olvastad el lentebb amit irtam. Normalis valaszokat kertem. Aki nem tud normalisan valaszolni az ne valaszoljon, koszonom :)


Igen, amugy pont azert tettem fel ezt a kerdest, mert nem tudok donteni, hogy melyiket valasszam, de donteni akarok mert akkor a nyelvet minel hamarabb elkene kezdenem tanulni. Nem a nullarol indulnek mert mind a 3 nyelvet valamennyire beszelem, de annal jobban kene beszelnem ha ki akarok koltozni.

Pont azt akartam amugy meg kerdezni, hogy van ismerosotok aki valamelyikben el?


Nagyon tetszik ez a 3 orszag. Nemetorszag a kedvencem, aztan Franciaorszag es Oroszorszag.

Oroszorszagban egyedul az hatraltat, hogy olyan messze van. Nem szeretek repulni, ezert neha autoval jarnek haza, de ez Oroszorszagbol eleg durva lenne, 24 ora vagy tobb. De amugy gyonyoru orszag es az is vonz.

2018. aug. 1. 19:56
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Oroszország északi részei nekem a klíma miatt nem jönnének be. Viszont vidéken lehet, hogy olyan világ vége mögötti hangulat van. Igaz, talán nincsnek olyan no-go zónák mint Ny-Európában. Franciaországban átlagban negatívabbak állnak a magyarokhoz, mint Németországban. Munkalehetőség és kereset szempontjáből Németország lehet jobb Franciaországnál.


Én összeességében Németországot választanám.

2018. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Oroszországban 25 ezer forint a minimálbér. A bűnügyi statisztikái rosszabbak mint francia és Németországnak együtt véve, gyilkosságok tekintetében a világ 8. legveszélyesebb országa. Évente fixen van több terrortámadás, a lakosság 25%-a muszlim akik nem örülnek az orosz uralomnak. Ráadásul baromi nehéz kint letelepedni. Németország és Franciaország mindkettő élhető európai hóléti állam 2000 euró körüli minimálbérrel, jó munkakörülményekkel, jó oktatással közbiztonsággal egészségüggyel. Én lehet hogy Németország felé tendálnék mert kulturálisan azért hozzájuk állunk közelebb és nekem ez egy fontos szempont.
2018. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
91%

Én Ausztriát javaslom, mert:


-a világ legélhetőbb városa Bécs

-nagyon biztonságos(5 évig voltam kinn)

Nagyon szép( láttam az is vonz)

-Beszélsz németül

- Sok nép békességben él( arabok-ázsiaiak) és segitőkészek, meg sok nyelven megértenek

- Nagyon jó a tömegközlekedés,( 5 metróvonal, világ 5. legnagyobb villamoshálózata, buszhálózatból is 9. Pest után, sok S-Bahn van( olyan mint a Hév))

Szerintem itt éri meg a legjobban, közel is van, ha nem tetszik felülsz egy Railjetre oszt Németország 😀 3-3óra vonattal, autóval Pestről.

2018. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
57%
" az előzőben végig Bécsre gondoltam
2018. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!