Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mától, 20h-05óra között...

Mától, 20h-05óra között kijárási tilalom van! Ez már nem korlátozás, hanem tilalom! Miben különbözik a kettő? Este 21órakor, ma már nem mehetek le a boltba 1 liter tejért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 16:12
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Majd minden sarokra rendőrt állítanak mi? ugyanugy kimegy aki akar.
2020. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Katonaság.
2020. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

31#. Mondjuk, speciel én kimegyek, engem nem állíthat meg a rendelet, nem félek.


De, szerintem kevés ember van olyan, amilyen én, sokan paráznak és nem mennek ki.

2020. nov. 9. 22:53
 34/43 anonim ***** válasza:

Engem sem igazán zavar, 500 fős kis település, itt kutyát nem érdekli ki mikor van kinn, amennyire tudom a zugkocsma is nyitva van ugyanúgy, bár oda nem vagyok járatos.

Most ha épp átugrom haverhoz dumálni nem fogok hazaszaladni csak azért 8 kor mert jajj 8 óra.

2020. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
50%
Ha 500 ezres büntetéseket tudsz fizetni hajrá. De egy bizonyos büntetés felett bíróság majd felfüggesztett és utána ha még mindig csinálod letöltendő.
2020. nov. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyenek miatt vannak egyre keményebb korlátozások, mert Ti a legegyszerűbb dolgokat sem tudjátok betartani. Komolyan ezeket a válaszokat rendőrség által figyelném és osztanám a büntetést, hiszen beismerő vallomásokat teszel....
2020. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%
Mert van az a szint ami már hülyeség kategória. Mikor este 8 után az utcán amúgy is alig vannak, és nem másfél hanem 15 méteres körzetben sincs senki akkor mégis mitől kéne félni?
2020. nov. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

36#. Erről a válaszodról tudod mi jutott eszembe? A Seattle öt napja című film.

Abban is hasonlóképpen, a nagyhatalmak a G-k üléseztek és voltak, akik tüntettek ellenük és az egyik jelenetben a rendőr és az egyik tüntető ölre ment,,,egymást kergették az utcákon, verekedtek..stb.


...és mindez miért? Mert ők ketten a hatalom által elrendelt önkényuralmi rendszer kis pontjai voltak. A rendőr a burzsoá elnyomó tőkés alkalmazottja, a tüntető pedig a nép képviselője volt.

2020. nov. 9. 23:06
 39/43 A kérdező kommentje:
#37-es, igazad van. Hozzátenném: A vírus ma és holnap csak éjféltől támad? De, szerdától már 20 órától támad?
2020. nov. 9. 23:09
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem értik mire való a tilalom. Nem az a gond, hogy nincs senki az utcán és lemész sétálni. Nem mintha eddig bármikor is megtetted volna. Sose látsz random embereket csak úgy sétálni. Erre senkinek sincs ideje, na mindegy. Visszatérve: Szóval 1. Éjszakai élet. Ha nincs kocsma, nincs disco, akkor tartanak házibulit. Elmennek ide-oda bandázni az emberek. És viszik a vírust. Nem nem nem! A vírus nem csak éjjel terjed, de 8 -tól 5 ig az 9 óra. A nap 24 órájából 9 órát csökkentettünk ahol a nem egy háztartásban levők nem fertőzik meg egymást.


De kár tovább ragozni, úgy is egy olyan szinten ragadsz le, hogy nem tudod tovább gondolni, hogy mi miért jó.

2020. nov. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!