Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem érzek illatokat/szag...

Miért nem érzek illatokat/szagokat?

Figyelt kérdés
Nagyjából 5 napja figyeltem fel rá, hogy bármit szagolok, egyszerűen nem érzem. Eleinte nem foglalkoztam vele, de most már igen idegesítő, főleg mert rossz szokásom mindenbe beleszagolni. Megfázva nem vagyok, az orrom nem folyik, nincs bedugulva, koronavírus pedig szerintem nem lehetek, mert semmi egyéb tünetet nem észlelek, ízeket pedig érzek. Ma már konkrétan mindenbe mélyen beleszagoltam (legyen szó kajáról, öblítőről, légfrissítő, stb.), de szó szerint olyan, mintha elvágták volna az ideget. Sőt, a körülöttem lévő állítólagos bűzt se éreztem, pedig a többiek igen. Mi lehet ez, és mit lehet tenni? (18/F)

2020. okt. 26. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Tipikus korona tünet, hívd fel a háziorvost.
2020. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fasz kell ahhoz, hogy leessen a tantusz?! Neked csak ennyi a tunet. Akiket meg vegigfertoztel, esetleg kicsit ramennek.
2020. okt. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Goto házidoki, bekoronultál.
2020. okt. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
nem goto, inkább telefon. A goto után a háziorvos is koronás lesz.
2020. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem lesz koris, elzavarja az ajtóőr védőnő.
2020. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!